Poszukuje pilnie inspiracji!!

Moderator: Paulina

Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: Harribel » 07 sty 2012 22:17

Witam wszystkich. Mój pierwszy post na forum a to dlatego że w ciągu najbliższych dwóch tygodni przeprowadzamy się po raz pierwszy 'na swoje' :) Długo szukałam pomysłów na aranżacje małych wnętrz jednakże nawet moi ulubieni 'domowładni' nie przyszli mi z pomocą. Stąd pytanie do was: czy potraficie mnie zainspirować do urządzenia małego domku (salon z półotwartą kuchnią na parterze, sypialnia i łazienka na górze) niewielkim nakładem finansowym??
Harribel
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2012 22:10

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: damiano » 15 sty 2012 21:25

hmm.. niewielkim nakładem to każdy by chciał :)jedyne co to wiem to ze iszafy mają teraz promocje na meble, zawsze to wyjdzie trochę taniej..a ogólnie to inspiracje najlepiej znaleźć na portalach o aranżacji wnętrz np. urzadzamy, murator dom.. wystarczy ze wpiszesz w google i od razu znajdziesz. powodzenia!
damiano
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2011 20:01

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: damiano » 15 sty 2012 21:32

Harribel, to znowu ja, wlasnie zobaczylem ze na tym forum był juz podobny temat, tylko z wieksza liczba odpowiedzi :) tytul: gdzie szukac inspiracji w urzadzaniu wnetrz? na pewno znajdziesz ;)
damiano
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2011 20:01

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: Paulina » 05 lut 2012 17:01

Witaj :)
Polecam Ci artykuł odnośnie aranżacji i organizacji przestrzeni w małych pomieszczeniach, może znajdziesz coś ciekawego dla siebie: http://projektowaniewnetrz.eu/sztuka-przechowywania-przedmiotow-sposoby-na-mala-przestrzen/

Napisz coś więcej o swoim wnętrzu, na pewno znajdą się na nie jakieś ciekawe pomysły na forum. ;)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: Grażynka » 08 lut 2012 09:51

Mi całe mieszkanie robili architekci z biura easst.com ale moja przyjaciółka wolała sama zrobić i razem szukałyśmy sklepów, inspiracji... Znalazłyśmy takie sklepy: http://karnisz.net/do/item/queensLSN/Qu ... ierdzewnej - tam kupiła karnisze i zasłony; a tu http://www.narzedziowy.pl/c755_Lampy.html lampy i wszystko do ogrodu bo dosyć spory ten jej ogródek. Zajrzyj może znajdziesz coś dla siebie :)
Powodzenia w poszukiwaniach :)
Grażynka
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2012 14:33

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: bettyboop » 26 mar 2012 11:29

Powiem Ci, że w Internecie można znaleźć sporo stron, które mogą zainspirować. Jedną z nich jest na pewno n-design.pl Tam w galerii znajdziesz naprawdę sporo rozwiązań aranżacyjnych, również małych pomieszczeń. Mam nadzieję, że znajdziesz tam coś dla siebie.
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: rapapa » 28 mar 2012 12:31

Według mnie podstawowa zasada w małym wnętrzu brzmi: im mniej tym lepiej. Ja mam bardzo małe mieszkanie, dlatego ograniczyłam ilość mebli do niezbędnego minimum. Natomiast stawiam mocny akcent na ściany. Np. w salonie zostawiłam jedną całą pustą scianę, ale za to fachowiec położył mi na niej fantastyczny tynk strukturalny ( a dokładnie Stiuk perłowy Magnata). Mieniące się, perłowe drobinki ślicznie odbijają światło, więc ściana jest ozdobą sama w sobie, tak że nawet nie chce się nic pod nią stawiać.
rapapa
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2012 12:33

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: rapapa » 28 mar 2012 12:33

Według mnie podstawowa zasada w małym wnętrzu brzmi: im mniej tym lepiej. Ja mam bardzo małe mieszkanie, dlatego ograniczyłam ilość mebli do niezbędnego minimum. Natomiast stawiam mocny akcent na ściany. Np. w salonie zostawiłam jedną całą pustą scianę, ale za to fachowiec położył mi na niej fantastyczny tynk strukturalny ( a dokładnie Stiuk perłowy Magnata). Mieniące się, perłowe drobinki ślicznie odbijają światło, więc ściana jest ozdobą sama w sobie, tak że nawet nie chce się nic pod nią stawiać.
rapapa
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2012 12:33

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: AniaAntek » 05 maja 2012 21:08

najlepiej zawsze wychodzi styl skandynawski i jest niedrogi... nie musi tez oznaczać szablonowych mebli z Ikei:)
Awatar użytkownika
AniaAntek
 
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2012 12:15

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: marek75 » 12 kwie 2018 15:07

Polecam serwis społecznościowy Pinterest. Jest tam kilka kategorii odnoszących się właśnie do aranżacji wnętrz. :)
marek75
 
Posty: 17
Rejestracja: 26 paź 2015 12:34

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: Pokojowa12 » 20 paź 2019 11:38

Podrzucam Wam linka do tej strony: http://naklejkomania.eu/129-fototapety-gory
Teraz tapety są naprawdę modne. Ja przeglądam sobie różne wzory, żeby znaleźć inspirację na wzór tapety w salonie. Takie wybory wcale nie są proste. Też tak mieliście? ;)
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: klarysa » 28 paź 2019 15:04

POlecam pinterest. Można tam znaleźć naprawdę dużo inspiracji.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Poszukuje pilnie inspiracji!!

Postautor: Natka99 » 13 lut 2020 14:58

Też można ale potem zaczynaja się poszukiwania sklepów, a to dla mnie marnotrawstwo czasu. Lepsze moim zdaniem są blogi, gdzie na dodatek wszystko jest fajnie opisane, jest też wiele dobrych i naprawdę przydatnych wskazówek. Osobiście sporo korzystam z https://slf24.pl/blog i polecam, jest naprawdę bardzo dobry i nie trzeba już przynajmniej daleko szukać tych mebli bo sa na wyciągnięcie ręki.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu