Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Moderator: Paulina

Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Postautor: Mefisto » 19 lis 2009 15:54

Nadeszła chwila ważnego wyboru i teraz pytanie czym się kierować, jakich firm unikać, a na ktorych się skoncetrować, chciałbym trochę popasożytować na waszym doświadczeniu :D
Awatar użytkownika
Mefisto
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2009 15:14

Re: Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Postautor: frodo890 » 24 lis 2009 10:38

Kup firmówkę, wybulisz więcej kasy ale masz spokój, jeśl już musisz kupić coś tańszego, to masz do wyobru modele na suwakach lub kółkach. Te na suwakach są lepsze, bo kółka bardzo często się wyłamują. Odradzam ItalProdukt, bo po 4 miesiącach załamało mi się dno, teraz mam z SanPlat i wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
frodo890
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2009 10:18

Re: Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Postautor: Giordano » 02 gru 2009 21:55

Czasami w markiecie wydarzy sie jakaś promocja i można chapnąc kabinkę za parę stówek. Od razu ostrzegam że to samobójstwo i trzeba będzie to badziewie demontować krótko po zaistalowniu, jesli chodzi o market to warte ryzyka są te powyżej 600 zł, choć i te tylko dla miłośnikow mocnych wrażeń. Konstrukcja większości kabin marketowych to "manufaktura". Zainteresowała mnie najdroższa za 700PLN, wykonana całkiem przyzwoicie, tyle, że po szczelinach dookoła mozna podejrzewać, że równiez będzie cieknąć...Naprawde warto dołozyć kasę i mieć pewniaka, firmę na którą mozesz liczyć, ze sprawdzonym serwisem
Awatar użytkownika
Giordano
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2009 13:08

Re: Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Postautor: Jowita90 » 17 gru 2009 12:35

Od roku użytkujemy Koło i nie narzekamy. Cenowo mieści się w środku stawki, a jakościowo myślę, że nie ustępuje zagranicznym, a z pewnosci bije na głowę Chińczyka (choc to wątpliwy komplement :D ). Poza tym o wyborze decydują również przesłanki patriotyczne :)
Awatar użytkownika
Jowita90
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2009 10:39

Re: Kabina prysznicowa - kryteria wyboru

Postautor: Franciszek098 » 28 gru 2009 10:53

Od 6 lat mamy kabinkę Hoppe. Oczywiście cena nie była szczególnie niska, ale do dzisiaj wygląda jak nowa :D
Franciszek098
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2009 12:56


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu