Projekt wysokiego pokoju dla dziecka

Moderator: Paulina

Projekt wysokiego pokoju dla dziecka

Postautor: dasani » 31 lip 2012 14:41

Witam serdecznie, proszę o pomoc w zagospodarowaniu pokoju. Chciałabym aby był to pokój dla dziecka. Myślałam tez o jakimś kąciku biurowym, gdyż do tej pory właśnie w tym pokoju stał komputer. Obecnie po całym remoncie mieszkania został tylko ten pokój, który szybko stał się niestety graciarnią :( Musze zrobić remont tego pokoju od podstaw, więc każda sugestia będzie cenna. Pokój jest bardzo nieukładny, a w dodatku wysoki bo ma 330 cm. Jedna sciana jest skosna , za drzwiami wnęka , a na jednej ze ścian półki w regipsach. Do południa jest tu słonecznie, po południu słońce przechodzi na drugą stronę. Załączam zdjęcia i wymiary pokoju. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam
Załączniki
100_45001.JPG
Półki w regipsach
100_4501.JPG
Ściana skosna
100_45023.JPG
Wnęka za drzwiami
bez tytułu.jpg
dasani
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012 21:12

Re: Projekt wysokiego pokoju dla dziecka

Postautor: Paulina » 02 paź 2012 02:09

Witaj.
Napisz nieco więcej o pokoju. Jaki jest wiek dziecka? Jakie meble powinno się w nim znaleźć?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Projekt wysokiego pokoju dla dziecka

Postautor: dasani » 04 paź 2012 10:44

Witam serdecznie,
Dziękuję za zainteresowanie. Pokój ma byc przeznaczony dla niemowlaka. Na pewno potrzebne będzie łózeczko, jakas komoda. Chciałabym mieć w tym pokoju także łóżko a za czasem także regał na zabawki. We wnęce myslalam o szafie, a ostatnio także o tym, że może dolną część przeznaczyć na kacik z komputerem. Nie mam pomysłu na sciany i ich wypełnienie. Pokoj nie jest zbyt duzy , za to bardzo wysoki.

Pozdrawiam
dasani
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2012 21:12

Re: Projekt wysokiego pokoju dla dziecka

Postautor: Agatka_76 » 09 paź 2012 18:06

Dokładnie, przydałoby się, żebyś podała wiek dziecka. Jednak pierwsze rozwiązanie, jaki przychodzi mi na myśl przy tak wysokim pokoju, to łóżko z antresolą. Dzięki takiemu zaoszczędzisz sporo miejsca, bo pod antresolę możesz wsunąć komodę, kosze na zabawki, a nawet biurko (wszystko zależy od wysokości antresoli). Ja mogę zasugerować taki model: http://www.seart.pl/index.php?manufacturers2_id=28 Jest to łóżko modułowe, więc jak dziecko podrośnie możesz je zdemontować do pojedynczego tapczanu dla nastolatka. A raczej łóżka nie zniszczy, bo to naturalne drewno. Poza tym przy takiej wysokości dobre są również półki na książki, czy inne rzeczy aż pod sam sufit - drabinka jest wówczas ciekawym elementem wystroju :-)
Agatka_76
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2012 22:46


Wróć do Pokój Dziecka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu