malowanie styku ściany z sufitem

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: Almanzor » 22 gru 2009 14:02

Wiem, że jest tuza zarówno kategoria ściana jak i sufit, ale ponieważ moje pytanie łączy te dwie kwestię musiałem się wpisać w designie. :D . Mam potworny problem, sufit, co normalne na biało, ściana na beżowo i cały czas ten beżyk mi wskakuje na sufit. Co robić??? Są jakieś nieszablonowe spawdzone sposoby?

Bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Almanzor
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2009 11:09

Re: malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: Brykiet6 » 23 gru 2009 11:20

A o istnieniu taśmy malarskiej chłopie to słyszałeś????? :D
Brykiet6
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009 11:57

Re: malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: Almanzor » 28 gru 2009 14:36

Coś tam słyszałem, ale efekt jest taki, że nie do końca równo to wychodzi. Np ja nie jestem w stanie tej tasmy idealnie rowno na calej dlugosci sciany puscic.
Może po prostu brakuje mi trochę cierpliwości i dlatego chciałem się wywiedzieć czy nie ma jakichś innych opcji :D
Awatar użytkownika
Almanzor
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2009 11:09

Re: malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: Numizmatyk » 30 gru 2009 06:33

Pojedź wszystko w jednhym kolorze i problem z głowyh :)
Awatar użytkownika
Numizmatyk
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2009 15:09

Re: malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: Apolloniusz » 31 gru 2009 14:24

Spróbój zostawić 3 cm biały pasek na ścianie od sufitu. Stosunkowo łatwo go zrobić i uważam, że wygląda to estetyczniej niż krzywa linia na styku sufitu i ściany.
Może początkowo będzie to trochę dziwnie wyglądać, ale potem się przyzwyczaisz:)
Apolloniusz
 
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2009 14:19

Re: malowanie styku ściany z sufitem

Postautor: AleX » 05 sty 2010 01:35

Po pomalowaniu sufitu malujemy sciany (na inny kolor) :D zostawiając jak leci kawałak niedomalowanego przy styku sufit-ściana a potem naklejamy styropianowy ozdobny niby gzymsik. Do kupienia w marketach budowlanych. Rózne kształty i szerokości. Wyglada naprawdę estetycznie.
AleX
 
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2009 10:18


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu