Łupek w łazience

Moderator: Paulina

Łupek w łazience

Postautor: Mimozza » 22 gru 2009 11:14

Czy ktoś zdecydował się na łupek w łazience i mógłby pokazać jakieś fotografie. Jest to szalenie oryginale i efektowne rozwiązanie, ale chciałabym przed kupnem zobaczyć parę fotek i ewentulanie zadać kilka pytań osobom zorientowanym.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mimozza
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 paź 2009 12:03

Re: Łupek w łazience

Postautor: ezra pound » 23 gru 2009 11:42

Też bardzo kusi mnie taka łupokowa łazienceczka brick pizzaro, efekt jest baaardzo oryginalny, daje to klimat takiej trochę pieczary, żona mówi, że jak pojawią sie pająki to nie trzeba będzie ich usuwać, bo bardzo ładnie dopełnią aranżację :D
Załączniki
brick pizzaro.jpg
Awatar użytkownika
ezra pound
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2009 11:37

Re: Łupek w łazience

Postautor: Kill Me Again » 30 gru 2009 06:51

A mnie taki łupek nieco przeraża, nie pasuje moim zdaniem do klimatu łazienki, który powinien być raczej dość sterylkny i co z pielęgnają takiej chropawej powierzchni???
Kill Me Again
 
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2009 10:38

Re: Łupek w łazience

Postautor: PsuBrat » 17 sty 2010 07:05

A mi się podoba, jest zupłenie, inaczej! Tylko mi również nasuwa się pytanie - jak to się myje???
PsuBrat
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2009 11:27

Re: Łupek w łazience

Postautor: ArturKarol » 02 mar 2010 12:15

No cóż z czyszczeniem łupka nie ma najmniejszego problemu, wystarczy np. cif. Po takim czyszczeniu najlepiej byłoby dodatkowo wywoskować łupek. Pozostaje tylko pytanie czy został zaimpregnowany po montażu?
Awatar użytkownika
ArturKarol
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2010 11:07

Re: Łupek w łazience

Postautor: Rehau » 04 mar 2012 23:49

Łazienka wygląda w łupku bardzo fajnie. Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Luxum, producenta wysokiej jakości umywalek na zamówienie, w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze.
Załączniki
DSC00037.JPG
Umywalka wielostanowiskowa Luxum w łazience z łupkiem
Rehau
 
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2011 21:59

Re: Łupek w łazience

Postautor: cream12 » 13 lut 2013 13:00

łupek to świetne rozwiązanie nie tylko do łazienki. Do tego można umieścić punktowe oświetlenie i mamy piękny światłocień i wyeksponowaną strukturę kamienia. Znalazłam kilka fotek w internecie wprawdzie nie łazienki ale wydaje mi się że pokazują one zalety łupka:)
Załączniki
IMG_2889.JPG
www.luxury-house.pl
4.jpg
www.luxury-house.pl
5.jpg
www.luxury-house.pl
2.jpg
www.luxury-house.pl
1.JPG
www.luxury-house.pl
cream12
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2013 14:05


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu