[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4900: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3948)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4902: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3948)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4903: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3948)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4904: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3948)
Ile kosztuje dekorator wnętrz : Projektanci i architekci wnętrz • Forum.ProjektowanieWnetrz.eu Forum.ProjektowanieWnetrz.eu • Ile kosztuje dekorator wnętrz : Projektanci i architekci wnętrz


Ile kosztuje dekorator wnętrz

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Moderator: Paulina

Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: WściekłyByk » 25 lis 2009 20:33

Bardzo intensywnie rozważam wynajęcie dekoratora/architekta wnętrz i zastnanawiam się ile to kosztuje, i co tak naprawdę wchodzi w cenę takiej usługi?
WściekłyByk
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2009 20:13

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: JestemMurzyn » 26 lis 2009 10:54

Stawki są bardzo różne. Spotkałem się z dekoratorami, którzy brali 50 zł za metr, jak i z takimi którzym mało było 300. Stawka zależy od tego co zawiera usługa - czy to ma być tylko projekt samego wystroju wnętrz (jaki kolor scian, jaka kanapa i gdzie ma stac itp.) czy tez ogolnie aranzacja przestrzeni z rozmieszczeniem scianek dzialowych, kartongipsow, schowkow, projekt instalacji pod oswietlenie itp

A oprocz projektu na papierze moze byc tez nadzor nad wykonaniem tzn. dekorator jezdzi z toba i szuka plytek do lazienki, wybiera konkretne produkty jak np. lampy, wanna itp.
Awatar użytkownika
JestemMurzyn
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2009 10:43

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: gutdesign » 08 gru 2009 17:01

Witam, zapraszam do mnie :) Proszę napisać na gutdesign@op.pl podając powierzchnię do zaprojektowania i zakres - czy potrzebuje Pani pełnego projektu z rysunkami technicznymi, wizualizacjami komputerowymi, doborem sprzetów i materialów czy może projekt uproszczony. Na pewno mogę zaproponowac atrakcyjną i konkurencyjną cenę, projekty wykonuję też przez Internet (jestem z Warszawy)
gutdesign
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2009 21:39

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: sewerynstal. » 09 gru 2009 06:55

Planuje budowę domu i z pewnością skorzystam z usług dekoratora. Dla mnie czas jest bardzo cenny, a wynajęcie fachowca ze pozwala to zaoszczędzić mnostwo czasu poswieconego na obmyslanie, lazenie po sklepach i szukanie inspiracji. Z tego co zdazylem sie zorientowac, to dobry dekorator dostosuje sie do gustu wlascicieli - a nie narzuca narzuca swoje pomysly, jak wielu sadzi. wszytkie jest kwestia odpowiedniej komunikacji, a zresztą ma opracowywac tyle projektów, aż w końcu utrafi w oczekiwania klienta.

pozdrawiam
sewerynstal.
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2009 12:25

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: winkiel » 15 gru 2009 09:26

Moim skromnym zdaniem dekorator wnętrz to chyba przesada. Przecież macie swój rozum, a dom ma byc dla was. To wy powinniście dokładnie wiedzieć czego chcecie i mieć przemyślany każdy szczegół zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Nawet jeśli dekoratorowi uda się coś przeforsować i nakłonić was do jakichś zmian nie do końca zgodnych z Waszymi upodobanami, to istnieje duże ryzyko, że po jakimś czasie wprowadzone innowacje zacząć was uwierać i będziecie mieli ochotę wszystko zmienić. Moim zdaniem mieszkanie może nawet nie być w zgodzie z najnowszymi trędami, ale jeśli powstało w Waszych głowach to doskonale będzie się wam tam mieszkało. Mieszkanie we wnetrzy zaprojektowanym przez kogoś przypomina trochę wychowywanie adoptowanego dziecka. Czasami bardzo trudno się dotrzeć, a nie ma taryfy ulgowej, tak jak w przypadku kiedy dziecko jest rodzone, więcej rzeczy nas irytuje i nie pasuje nam.
winkiel
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2009 11:54

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: Mateusz Płóciennik » 18 gru 2009 00:40

Totalnie się z tym nie zgadzam. Jeśli każdy myślałby w ten sposób, wówczas nie potrzebowalibyśmy stylistów w salonach fryzjerskich, w sklepach odzieżowych, pomocy w księgarniach, w salonach samochodowych... Po co to, przecież każdy ma swój rozum! Jestem projektantem produktu i wnętrz i sądzę wręcz, iż takie myślenie totalnie godzi w honor ludzi z mojej branży, ujmując ich umiejętności, ukończonych studiów, tytułów i kreatywnej myśli! Wydaje mi się, iż osoby, które myślą w ten sposób nie zdają sobie sprawy ile czasu poświęca projektant na koncepcję i wprowadzenie jej w życie u klienta, z którym mają stały kontakt, z którym rozmawiają, z którym omawiają kolejne rozwiązania i którym nie wciskają byle czego (chociaż i tacy się zdarzają, ale w każdym zawodzie są lepsi i gorsi). Projektant (dobry i zaangażowany) żyje tymi projektami, myśli o nich całymi dniami, żeby potencjalnemu klientowi dogodzić w najlepszy dla niego sposób, żeby żyło mu się lepiej i żeby każdy gość jego domu był również zaskoczony wnętrzem. Co do zarobków projektanta - powiem tak - Byle przeciętny piłkarz SLABEJ polskiej Ekstraklasy piłki nożnej zarabia miesięcznie 30.000zł. Chyba nie wymaga to komentarza...

Pozdrawiam i polecam korzystać z pomocy projektanta.
Mateusz Płóciennik
Mateusz Płóciennik
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2009 00:30

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: Tomasz Jęch » 21 gru 2009 13:02

Zgadzam sie z Panem Mateuszu, wiem że projektanci ci profesjonalni wkładają w projekty całe serce i należy im się godziwe wynagrodzenie i myślę, że ci najlepsi i najzdolniejsi takie właśnie otrzymują, a co do zarobków naszych kopaczy to chiałbym pozostawic to bez komentarza, tak jakoś o jedno zero za dużo zarabiają w porównaniu z ich kompetencjami
Awatar użytkownika
Tomasz Jęch
 
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2009 12:48

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: słoneczko » 24 maja 2010 10:52

Oj ja nie jestem zdania, że wynajęcie projektanta, czy dekoratora wnętrz jest przesadą. Bo nie każdy ma talent do tego, żeby ładnie urządzić mieszkanie, a każdy chciałaby mieszkać w pięknych mieszkaniach.
Poza tym zgodzę się z tym, że projektanci wkładają dużo serca w to, żeby nam urządzić piękne wnętrza.
Tylko owszem trzeba wybrać możliwie najlepszą i najtańszą firmę. Ja np bardzo lubię projekty, które wykonuje warszawska firma n-design. Nie tylko wnętrza są piękne, ale też koszty projektu zawsze dostosowane są do budżetu klienta.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: playa » 24 maja 2010 13:40

Wybaczcie ale nie każdy rodzi się z jakimś zmysłem estetycznym i umiejętnościami dekoratorskimi. Podejrzewam, że większość z nas ma jakiś zamysł i wie mniej więcej jak chciałby żeby wyglądało jego mieszkanie, ale nie każdy potrafi to wykonać i dobrać odpowiednie meble i dodatki. Projektanci wnętrz są właśnie świetnym rozwiązaniem dla takich osób. A ceny za takie usługi są przeróżne. Zazwyczaj firmy projektujące wnętrza dostosowują ceny do indwidualnego klienta i są one zależne od tego, co ma wchodzić w zakres wykonywanych przez nie usług. Z tego co się orientuję, w firmie n-design koszt taki wychodzi mniej więcej 150 zł za metr kwadratowy.
playa
 
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2010 09:02

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: kasinka » 24 maja 2010 21:06

ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bo to głównie zależy od projektu który muszą wykonać na co się decydujesz itp. Zobacz sobie n-design jest to firma która zajmuje się dekorowaniem wnętrz są bardzo pozytywnie nastawieni do klienta wysłuchają podpowiedzą przedstawiają swoją propozycje robią kosztorys i wtedy wszystko wiadomo za co się płaci bez żadnych manipulacji.
kasinka
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2010 14:16

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: fabryka_przestrzeni » 22 wrz 2010 20:31

METAMORFOZA TWOJEGO WNĘTRZA
Odmień z nami swoje wnętrze.
Warsztaty aranżacji wnętrz
W programie:
• Obowiązujące trendy w aranżacji wnętrz
• Podstawy inwentaryzacji architektonicznej
• Funkcjonalna aranżacja wnętrza
• Kolorystyka i detale
Nie musisz świetnie rysować ani znać skomplikowanych programów projektowych, aby stworzyć niepowtarzalny projekt wnętrza Twojego pomieszczenia.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty projektowania wnętrz, gdzie pod okiem profesjonalistów: architektów i artystów, będziesz mógł zmienić swoje pomieszczenie tworząc świeże i niepowtarzalne wnętrze. Jeżeli budujesz swój wymarzony dom i potrzebujesz pomocy lub planujesz remont, a może po prostu chcesz coś zmienić w swoim najbliższym otoczeniu zapraszamy do nas! W miłej atmosferze postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.
Każdy uczestnik warsztatów otrzyma na koniec stworzony przez siebie projekt w wersji papierowej i elektroniczne, wraz z wizualizacją.
Warsztaty obejmują cykl 5 spotkań po 1,5h
Koszt jednego spotkania: 50 zł
Max. liczba osób w grupie: 6

http://www.szkolapoznan.pl/2.html
fabryka_przestrzeni
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2010 20:25

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: Makowa Panienka » 12 gru 2011 14:14

Ceny zależą przede wszystkim od miasta ale i od wielkości projektowanego wnętrza oraz renomy studia. Im większe miasto tym drożej ale im większe wnętrze tym taniej za m2. Np średnia cena aranżacji takiego samego mieszkania w Szczecinie i w warszawie może się się różnić o 2-3 tysiące na niekorzyść mieszkańca Warszawy. Natomiast jeśli chodzi o cenę za m2 to kwota będzie wyższa przy np pojedynczym pomieszczeniu - np łazienka niż przy całym mieszkaniu 90 m2.

Jeśli ktoś chciałby namiary na taniego i dobrego projektanta wnętrz to zapraszam do kontaktu na priv.
Makowa Panienka
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2011 13:57

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: sylwiaszukalska » 19 kwie 2012 13:40

Zapraszam do kontaktu sszukalska@gmail.com
ceny od 80zł/metr projektu
pozdrawiam
Sylwia
sylwiaszukalska
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2012 13:34

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: Kasiamama » 04 cze 2012 11:53

Do dekorowania domu czy mieszkania nie wzięłabym dekoratora, ale restauracji czy tego typu miejsca już tak :)
Kasiamama
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2012 13:13

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: majkelo8 » 11 lut 2013 23:38

Jakby ktoś szukał porządnego i taniego dekoratora wnętrz w okolicach Poznania to polecam zgłosić się do Marii Jachalskiej () Ja byłem bardzo mile zaskoczony odbierając mieszkanie po wakacjach. Naprawdę pełen szacunek dla Pani Marii za pracę i wysiłek jaki włożyła w moje mieszkanie!
majkelo8
 
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2013 01:18

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: pomalowana » 22 lut 2013 09:28

pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: hld » 05 lip 2013 09:30

Już nie tylko najzamożniejsi mogą pozwolić sobie na idealnie skrojone nowoczesne wnętrza, a skorzystanie z usług architekta wnętrz staje się wręcz obowiązkiem panującym w kręgach młodych inwestorów. Za niewielki ułamek 1-3% kosztów inwestycji wykonaliśmy poniższe projekty. Zapraszamy otwartych na nową jakość wnętrz. .

Obrazek
hld
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2011 11:25

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: polinka » 10 cze 2014 06:16

Trudno powiedzieć ile kosztuje dekorator, stawki są bardzo różne, więc najlepiej spytać już w konkretnej firmie. Ktoś napisał, że to przesada zatrudniać dekoratora, a ja myślę, że nie jest tak, owszem zgodzę się z tym, że dom ma być nasz, że wystrój ma być odzwierciedleniem nas samych, ale czasem jest tak że mamy pomysły na wystrój, ale nie wiemy jak je zrealizować, a jednak architekt zna się na rzeczy, może podpowiedzieć wiele rzeczy, pomóc stworzyć piękne wnętrza. Wystarczy zobaczyć kilka fotek na stronach architektów, by przekonać się o tym, że to ludzie z wielką wyobraźnią i wiedzą, ciekawe prezentacje wnętrz są np. na stronie choć oczywiście takich stron jest więcej, trzeba tylko poszukać dobrego fachowca i chyba najlepiej mieć już sprecyzowane oczekiwania
polinka
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2014 06:07

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: michez00 » 09 gru 2014 20:42

Dekorator wnętrz kosztuje różnie, ale można też taniej. Mi projekt wykonywała pani , a potem realizacją już sam się zająłem i poszło. Fajny efekt :)
michez00
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2014 20:39

Re: Ile kosztuje dekorator wnętrz

Postautor: michez00 » 09 gru 2014 20:43

Dekorator wnętrz kosztuje różnie, ale można też taniej. Mi projekt wykonywała pani , a potem realizacją już sam się zająłem i poszło. Fajny efekt :)
michez00
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2014 20:39

Następna

Wróć do Projektanci i architekci wnętrz

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu