Pomoc w aranżacji mieszkania od dewelopera !! 52m

Moderator: Paulina

Pomoc w aranżacji mieszkania od dewelopera !! 52m

Postautor: kasiaa.n » 14 cze 2014 11:21

Witam serdecznie,
zwracam się do wszystkich lubiących kombinować z wnętrzami o poradę, bo ja nie mam absolutnie żadnych koncepcji.
Jest to moje pierwsze mieszkanie,
podczas kupowania, oglądane na rzucie podobało mi się.
Jednak po oddaniu kluczy jestem lekko załamana.

Korytarz (1) bardzo nieustawny, nie ma miejsca na szafę na kurtki i buty, na ścianie za drzwiami znajduje się kaloryfer, wiec pewnie do usunięcia oraz domofon- do przeniesienia. króciutka ścianka za drzwiami ma szerokość pewnie z 30cm (niestety nie zmierzona)

sypialnia (2) długa i wąska, okno w pokoju to niestety okno balkonowe, na ścianie koło okna kaloryfer.

kuchnia (3) w miarę jako taka, pod oknem kaloryfer, chciałabym w kuchni umieścić malutki stolik z dwoma krzesłami.

W łazience (4) na ścianie 88cm miejsce na prysznic.
ja marze o wannie, nie wiem czy jest to do zrobienia, myślałam o wannie szer 80cm, ale niestety druga sciana ma na dł. 118cm...takiej wanny nie znajde. myslałam o kompletnym przearanżowaniu łazienki względem tego co jest zaplanowane przez dewelopera, nie wiem jednak z jakimi kosztami musiałabym się liczyć.

Salon (5) nie jest z zły, duży, przestronny. okno obok balkonu to również okno balkonowe, na ścianie z balkonem dwa kaloryfery.

Jako ze (w moim mniemaniu) mieszkanie nie jest za bardzo ustawne, w korytarzu miejsca brak na komandora, w sypialni raczej tez duzej szafy nie umieszcze, pomyślałam o tym, aby w salonie wydzielić ścianą z nidy (czy czymś takim) taką jakby zamykaną garderobę, zaraz jak się wchodzi do pokoju po lewej stronie. pokój jest duże, wiec można to wykorzystać.
Drugim pomysłem, choć nie wiem czy możliwym do wykonania i jak bardzo kosztownym byłoby przeniesienie kuchni do salonu i zrobienie aneksu kuchennego, a w miejscu kuchni zrobienie garderoby i składzika na mopa, wiadro, deskę do prasownaia itd.

Mieszkanie na parterze, i to niestety parter zupełnie na ziemi, także będąc w mieszkaniu widzę każdego przechodnia i oni tez spokojnie mogą zajrzeć mi do okna ...

Bardzo proszę o pomoc, widzę, że wielu z was ma bardzo duże ciekawych pomysłów, ciekawych rozwiązań,
ja jestem mieszkaniem załamana mozna powiedzieć, może ktoś z Was rozjaśni mi sytuację i przekona że mieszkanie nie jest wcale takie złe....
pozdrawiam serdecznie, liczę na waszą pomoc.
Kasia.
Załączniki
mieszkaniem.JPG
mieszk.jpg
mieszk 001.jpg
kasiaa.n
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2014 11:07

Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu