Kabina bez brodzika - opinie

Moderator: Paulina

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Artista » 07 lis 2011 14:07

Ja mam natomiast pytanie związane bardziej z higieną, czy takie kabiny, w których nie ma brodzika nie zachodzą bardziej grzybem oraz czy są do tego przygotowane jakieś specjalne zastosowania antypoślizgowe?
Artista
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2011 14:01

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Rehau » 28 lis 2011 22:52

Ze względu na swoje właściwości płytki gresowe szybko stają się siedliskiem grzybów i bakterii . To jest problem kabin prysznicowych bez brodzików .
Rehau
 
Posty: 12
Rejestracja: 21 wrz 2011 21:59

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Krystek » 05 gru 2011 15:10

W obi widziałem fajne małe kabiny prysznicowe z brodzikiem, więc nie wiem po co kupować takie z płytkami.
Je trzeba odkażać za każdym razem, więc to żadna przyjemność.
Krystek
 
Posty: 38
Rejestracja: 20 lip 2011 13:11

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Artista » 05 gru 2011 16:00

Prysznice bez brodzika wyglądają dużo bardziej elegancko i nowocześnie, to jest ich zdecydowana przewaga. Co do uszczelniania, ostatnio słyszałem o folii w płynie, wie ktoś z was może coś więcej na ten temat?
Artista
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2011 14:01

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: lizaa » 18 sty 2012 10:40

Hej może warto pomyśleć o czyms takim:
http://cudnelazienki.pl/polokragle/784- ... zyste.html
my kupilismy taką ale są rozne, i jak narazie jesteśmy zadowoleni juz 3 miesiąc:)
lizaa
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2012 15:13

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: darou86 » 06 lut 2012 12:52

W poniższym poradniku dosyć obszernie wyjaśniono ten temat :)

http://porady.lazienka.com.pl/kabina-be ... -brodzika/
darou86
 
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2012 09:11

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Miss M. » 02 mar 2013 23:49

ładne to i coraz bardziej popularne:) Ale szczerze mówiąc - po doświadczeniach z wyjazdów itd, nie polecałabym nikomu. Przede wszystkim - strasznie ciężko zachować jest czystość. Rzonosi się wodę w tempie błyskawicznym, ona tez łatwiej wycieka, efektem jest cała łazienka w śladach i mokrych plamach. O wiele lepsze tradycjne rozwiązanie;)
http://www.madebydesign.pl
Miss M.
 
Posty: 36
Rejestracja: 27 lut 2013 19:37

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: Kolorowa_78 » 16 kwie 2014 20:44

Ja mam prysznic bez brodzika i to był swietny wybór. Co prawda miałam dobrego fachowca i szczegóły techniczne zostały zrobione bez fuszery. Ale moja łazienka zyskała na elegancji i optycznie jest większa. Dodatkowo mam system glass protect (kabina z Sanplastu) i nie męczę się aż tak z zaciekami. Super sprawa :)
Kolorowa_78
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2014 19:47

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: krystianek » 28 cze 2014 12:33

W obu przypadkach trzeba podłoże przygotować pod skosem :)
krystianek
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2014 13:22

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: panimaria » 26 lis 2014 12:22

A powiedzcie, mi tak zaczynając od postaw, od drugiej strony: jakie plusy ma zamontowanie brodzika?
sferawnetrz.com.pl
panimaria
 
Posty: 37
Rejestracja: 13 cze 2014 13:30

Re: Kabina bez brodzika - opinie

Postautor: mazur » 19 gru 2014 13:26

Po prostu woda nie pryska CI po całej łazience. Sama nie wyobrażam sobie nie mieć brodzika. Jest to bardzo duża wygoda.
No i jeszcze jedna sprawa : czyszczenie. Trzeba tak przynajmniej 2 razy w tygodniu dokładnie wyczyścić łazienkkę. Wtedy nie ma tylu bakterii. A grzyby o jakich piszecie to dla mnie totalnie abstrakcja :geek: :geek: :geek: Jesli ktos dba o czystość, używa dobrych preparatów to raczej nie musi się o to martwić.
Swoją drogą, tutaj:
http://megalazienki.pl/kabiny-prysznicowe/m27
znajduje się największy chyba katalog kabin prysznicowych w sieci. Fajne są takie prysznicowo -parowe:
Obrazek ale to już droższa zabawa.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Poprzednia

Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu