Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: bierk » 10 lis 2014 09:08

Cześć ! Szukam obecnie banku, który oferuje najlepsze oferty kredytów gotówkowych.
Kredyt na okres 10 lat w kwocie 50 tys. złotych. Czy ktoś mógłby mi doradzić do jakiego banku warto jest się zgłosić?
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: mazur » 12 lis 2014 10:12

Kredyt nie jest taki niski. Widzę,ze chcesz wyremontować mieszkanie w wysokim standardzie?
Napisz jak się u Ciebie ma historia kredytowa oraz jakie są zarobki. Od tych dwóch czynników będzie głównie zależało to czy bank udzieli Ci kredytu.
Proponuję porównać sobie na początku oferty w sieci:
http://www.comperia.pl/ranking-kredytow ... owych.html - tutaj na przykład znajduje się dobre zestawienie kredytów. Ofert jest bardzo wiele. Najwazniejszy czynnik na jaki powinieneś zwrócić uwagę to rrso - czyli ogólne oprocentowanie.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: bierk » 13 lis 2014 11:47

Dzięki za zestawienie. W sumie czegoś takiego szukałem od dłuższego czasu. Historii kredytowej niestety nie mam ale z drugiej strony zarobki równiez nie są takie złe.
Myślisz,że warto jest skorzystać z usług doradcy kredytowego?
Czy lepiej jest po prostu chodzić od banku do banku i pytać się o oferty?
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: mazur » 14 lis 2014 08:59

Przy większych kredytach a Twój nie jest taki mały to na pewno warto. Na stronie jaką tutaj dałam możesz zostawić swój numer telefonu oraz mail i powinien się do Ciebie ktoś odezwać w tej sprawie Nie musisz od razu oczywiście brać tego co Ci zaproponuje ale zawsze warto będzie sobie porównać poszczególne oferty.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: bierk » 19 lis 2014 06:36

Właśnie tak zrobiłem. Dzisiaj z rana zostawiłem swój numer telefonu właśnie ktoś ma się do mnie odezwać. No zobaczymy co mi powie.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: Milka » 20 lis 2014 07:04

Myśle, że doradca z serwisu comperia powinien CI dobrze doradzić. Sama radziłam się ich jakiś czas temu w jednej sprawie i byłam bardzo zadowolona. Niezależni doradcy i powinni wybrać ofertę akurat pod Ciebie.
Milka
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014 11:38

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: mazur » 21 lis 2014 07:58

Na pewno nie patrz się jedynie na reklamy . Reklama to jedno a rzeczywistość to jedno. Realne oprocentowanie kredytu ( rrso ) potrafi być jednak o wiele wyższe niż to na reklamie. Bank chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów i jednocześnie wiele zarobić tak więc jednak warto jest być czujnym.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: bierk » 22 lis 2014 09:23

Już sobie porozmawialiśmy na ten temat. Okazało się,że najlepszą ofertę ma aktualnie bank, który wcale tak szumnie się nie reklamuje. Wcześniej nie wiedziałem co to jest rrso i dopiero doradca mi wyjaśnił, ze jest to roczna rzeczywista stopa oprocentowania, na którą szczególnie trzeba zwracać uwage ponieważ pokazuje jakie jest prawdziwe oprocentowanie kredytu.
A nie na promocje....
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: mazur » 23 lis 2014 10:55

Dokładnie. Niestety bardzo wiele osób ulega właśnie takim promocjom i potem ma bardzo duży problem ze spłatą takiego kredytu. Jak na przykład moja znajoma, która wzięła kilka chwilówek oprocentowanych na bardzo wysoki procent.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: bierk » 24 lis 2014 07:37

Oj nie nie, nad chwilówkami to nawet się nie zastanawiałem. Zwykle się nie opłaca jeśli popatrzy się na ich procent. Kilkadziesiąt a nawet kilkaset % w skali roku.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: mazur » 25 lis 2014 06:36

Zwykle tak. Chociaż oczywiście reklamują się jakie to oni wygodne oferują możliwości spłaty.
Od dwóch lat w zasadzie dwa banki oferują najlepsze oprocentowanie? Getin Bank oraz Bank pocztowy. Oba mniej więcej po 10%.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Kredyt na remont mieszkania. W jakim banku

Postautor: Daniol » 16 gru 2014 18:21

Sprawdź sobie http://www.az-finanse.pl. Jest to forum finansowe, na którym znajdziesz potrzebne informacje na temat banków, kredytów i wszystkim co z tym związane. Są tam też opinie, które warto przeczytać.
Daniol
 
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2014 13:47
Lokalizacja: Racibórz


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu