ludowe wstawki

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

ludowe wstawki

Postautor: adam » 15 paź 2009 11:57

Czy jest w okolicach łodzi jakiś sklep, gdzie można znaleźć jakieś ludowe wstawki (dywany, serwety, stoły itp), czy mam po prostu szukać w marketach? Chciałbym jakoś ożywić wnetrze, a takie elementy to chyba nie zły pomysł
Awatar użytkownika
adam
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2009 11:55

Re: ludowe wstawki

Postautor: agent000 » 16 paź 2009 08:11

Jeśli chodzi o okolice Łodzi to z pewnościa Ikea ma tam coś w ofercie, ale to raczej taki folkror skandyanwski jakieś takie dziergane poduszki, klosze we wzorki, kute lampy, słomiane wyroby, tak więc wsiadaj i pedz do Ikei
agent000
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2009 08:08

Re: ludowe wstawki

Postautor: adam » 16 paź 2009 08:18

Z tego co wiem o IKEA będzie przy pomyślnych wiatrach w listopadzie jak Bog da. Ja chciałbym coś na teraz nie chce mi sie czekać az otworzą czy znowu nawalą
Awatar użytkownika
adam
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2009 11:55

Re: ludowe wstawki

Postautor: sewanna » 20 paź 2009 09:28

Przepiękne dywany, tworzone przez "Sztukę Beskidzką" oferuje KLER . Są naturalne, wełniane, i bardzo proste dzięki czemu idealnie pasują do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. Co ciekawe dobrze wyglądają również we wnetrzach rustykalnych. Są również szyte na miarę. Alternatywą czy dopełnieniem może być dostępny w salonie beskidzki pasiak i bieżniki wycinane z filcu, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, prezentujące wzór ludowy w nowoczesnej formie. W OBI znajdziemy koronkowe bieżniki i serwety, wzorowane na tych z Cepelii.
sewanna
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2009 09:23

Piec też może byc ludowy

Postautor: Boryna » 24 paź 2009 20:54

Spotkalem ostatnio ciekawy piec, takie właśnie folkowy, stylizowany trochę na te stare kaflowe ze wzrokiem nawet, spójrzcie czy wam sie podoba
Załączniki
piec ludowy.jpg
piec ludowy.jpg (39.13 KiB) Przeglądany 2512 razy
Boryna
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2009 20:52


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu