Meble z europalet

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Meble z europalet

Postautor: kawa_z_mlekiem » 18 lip 2014 22:14

Podoba mi się pomysł na meble z europalet. Myślę, żeby sobie takie zmontować na balkon. Ktoś wie skąd takie europalety wziąć? Nie chciałabym ich specjalnie kupować za nie wiem jakie pieniądze, bo chciałam zaaranżować balkon niewielkim kosztem. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
kawa_z_mlekiem
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 lut 2012 16:22

Re: Meble z europalet

Postautor: MelisA » 24 lip 2014 08:49

@kawa z mlekiem, może Twoi sąsiedzi mają europalety na zbyciu? Możesz też zapytać w okolicznym supermarkecie lub na placu budowy, a nóż chętnie oddadzą europalety w dobre ręce. :) Jeśli nie, zawsze możesz zadzwonić do tartaku i dowiedzieć się, w jakiej cenie sprzedadzą Ci materiał na meble.
MelisA
 
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2014 13:39

Re: Meble z europalet

Postautor: atrix » 06 sie 2014 12:18

strasznie hipsterskie, ale jako prowizorka to dobre rozwiązanie. Tylko materac i przykrycie beda kosztowac tyle co nowe meble
Awatar użytkownika
atrix
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2014 11:37

Re: Meble z europalet

Postautor: Jananek4pl » 13 sie 2015 14:27

Takie palety bardzo łatwo nabyć w różnych sklepach z wyposażeniem wnętrz. Jednym ze sklepów internetowych jest np. http://e-promag.pl. Dosyć tanie, można zamówić kurierem. Ja także kupowałem tutaj europalety na ogródek.
Jananek4pl
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2015 14:14

Re: Meble z europalet

Postautor: kamyczek » 29 wrz 2015 13:59

Za paletami rozejrzyj się w różnych miejscach i popytaj znajomych. Pozostałe elementy jak papier ścierny, lakiery będziesz musiała kupić najwyższej jakości, żeby meble były dobrze zaimpregnowane. Dodatkowo nie obędzie się bez jakiś obić i ozdób. Ale nic koszty efekt będzie na pewno niepospolity.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32

Re: Meble z europalet

Postautor: szalon » 06 gru 2015 21:26

Meble z palet? Bardzo ciekawy pomysł. Może wkrótce powstaną meble robione z regałów metalowych :)
http://e-regaly.pl/category/regaly-magazynowe
Awatar użytkownika
szalon
 
Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011 12:41


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu