Wzory na ścianie

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Wzory na ścianie

Postautor: SzablonStudio » 04 sty 2016 13:34

Dzień dobry! Prawie każdy urządzając jakieś pomieszczenie dużo uwagi poświęca wystrojowi ścian. A czy próbowaliście malować na nich wzorki? Nawet jeśli ktoś nie ma szczególnych zdolności to może wykorzystać w tym celu specjalne szablony do malowania na ścianie i stworzyć piękne malunki w postaci kwiatów, drzew, zwierząt lub w orientalnych kształtach. Stosowanie takich szablonów gwarantuje udany efekt. Próbowaliście?
www.szablon-studio.pl - naklejki dekoracyjne na ściany
SzablonStudio
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2015 10:49

Re: Wzory na ścianie

Postautor: Paulina » 09 sty 2016 12:46

Podobają mi się takie delikatne malunki na ścianach z wykorzystaniem szablonów, zwłaszcza drzewa. A w pokoju dziecięcym urocze chmurki.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Wzory na ścianie

Postautor: Maria55 » 11 sty 2016 16:16

Poszukaj na internecie jest wiele różnych wzorów szablonów do malowania na ścianie. Jest to naprawdę proste. Sama sobie z tym poradziłam malując salon :PP
Maria55
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2016 16:14

Re: Wzory na ścianie

Postautor: GAlutka » 12 sty 2016 12:55

ja namalowałam kwiatek w doniczce w kuchni, półkę z talerzami i filiżankami...lubię to robić:)
GAlutka
 
Posty: 28
Rejestracja: 11 sty 2016 15:36

Re: Wzory na ścianie

Postautor: pomalowana » 01 sie 2023 07:08

Między tradycyjnym kamieniem czy klinkierem, a elastycznymi okładzinami od razu widać różnicę. Lepiej dać tradycyjny klinkier, bo to materiał na lata
pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53

Re: Wzory na ścianie

Postautor: pomalowana » 05 wrz 2023 09:36

Rozwiązaniem, które na pewno zwiększą potencjał aranżacyjny wnętrza są płytki klinkierowe. Ale to tradycyjny klinkier, np. taki, który oferuje King Klinker https://kingklinker.com/
pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu