czerwone ściany w salonie

Moderator: Paulina

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: Jacek35 » 09 lis 2015 10:38

Mnie podobają się czerwone ściany w salonie u kogoś. Ja jakoś źle czułabym się w takim miejscu u siebie.
Jacek35
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 lis 2015 10:31

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: DecoMania_pl » 12 lis 2015 13:25

Cały salon pomalowany na czerwono rzeczywiście może być zbyt przytłaczający. Ale czerwień w postaci akcentów, dodatków świetnie ożywi wnętrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
DecoMania_pl
 
Posty: 6
Rejestracja: 02 lis 2015 09:29

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: mamowo » 17 lis 2015 18:44

ja wolę kolory zdecydowanie pastelowe i spokojone. czerwnień dla mnie za mocna ;)
mamowo
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2015 18:39

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: darekbasiak » 14 sty 2016 12:45

Bardzo fajne te czerwone dodatki, ale wszystkich ścian w pomieszczeniu na czerwono sobie nie wyobrażam :)
Chociaż na taką czerwoną ścianę można by jakiś jaśniejszy obraz powiesić dla kontrastu polecam kwiaty http://obrazynasciany.pl/obrazy-scienne-wiosenne-trendy/
darekbasiak
 
Posty: 30
Rejestracja: 02 wrz 2014 09:54

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: baska » 19 sty 2016 14:02

Wg mnie czerwień we wnętrzu to brutalna napaść na własną psychikę :P Niestety z autopsji wiem, że ten kolor na ścianach niezmiemsko męczy.
baska
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016 13:57

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: darekbasiak » 24 paź 2016 13:57

No zgadza się też bym wolał coś jaśniejszego a ewentualnie dla kontrastu jakiś obraz tu popatrz https://ajzo.pl/fotodekoracje/obrazy-na-sciany możesz wybrać wtedy tez coś czerwonego jak tak bardzo lubisz ten kolor, ale nie caaałą ścianę!
darekbasiak
 
Posty: 30
Rejestracja: 02 wrz 2014 09:54

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: lovalsky » 05 sty 2017 10:06

Czerwona ściana to doskonały sposób na "przełamanie" pomieszczenia - takie jest moje zdanie :) Sam mam jedną czerwoną ścianę - co prawda nie w salonie, ale w kuchni i wygląda to naprawdę szałowo :D Ale nie pomalowałbym całego pomieszczenia na ten kolor - jedną ścianę co najwyżej.
lovalsky
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2017 15:12
Lokalizacja: Kraków

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: MaciejSZ » 11 sty 2017 08:43

Szczerze mówiąc to dla mnie zbyt odważny kolor. Chyba nie do końca dobrze czułbym się, mając wokół siebie same czerwone ściany. Jednak wolę mniej kolorystykę, jak choćby seledynowy itp
Awatar użytkownika
MaciejSZ
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2017 08:31

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: beataka » 17 sty 2017 20:24

Tu można trochę poczytać o czerwieni we wnętrzach: http://blueblog.pl/czerwien-w-naszych-wnetrzach-energia-i-dobry-nastroj/. Zdecydowanie kolor nie dla choleryków, natomiast melancholikom na pewno nie zaszkodzi ;)
beataka
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2013 14:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: PannaAnna1 » 18 sty 2017 15:02

Czerwone ściany w salonie mogą mocno przytłoczyć. Kolory mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Kwestia tego czy ślepo podążać za modą ? :) A może coś z tych wnętrz Cię zainspiruje http://www.domolubni.pl/modne-kolory-scian-jakie-odcienie-kroluja-u-swiatowych-projektantow/
PannaAnna1
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2017 11:14

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: natka.ch » 19 sty 2017 12:12

Mam w sypialni czerwone ściany, takie bordowe. Uważam, że wyglądają ślicznie z ciemnym drewnem
natka.ch
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017 11:42

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: paullaa » 25 sty 2017 12:15

Jak dla mnie świetny pomysł z czerwoną ścianą w salonie. Użyłabym jednak czerwieni w odcieniu wina, takiego głębokiego burgundu. Ale zrobiłabym tylko jedną w takim kolorze. Resztę pomalowałabym na szaro albo beżowo. To by pięknie wyglądało razem.
paullaa
 
Posty: 48
Rejestracja: 06 gru 2016 15:06

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: olakoniesz » 25 sty 2017 15:46

Z odcieni czerwieni najbardziej lubię krwistoczerwony :) Właściwie to można byłoby się pokusić o jedną ścianę w takim kolorze (tą węższą), ale pod warunkiem, że reszta byłaby już bardziej stonowana, na przykład jakiś odcień szarości... Na czerwonę ścianę dałabym jakiś duży obraz albo grafikę np. w kolorze białym. Hmm, podoba mi się :D
Awatar użytkownika
olakoniesz
 
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2017 15:28

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: Jagna87 » 27 sty 2017 12:54

hm.. jak na salon to dla mnie trochę za mocny kolor czerwony. Dużo znajomych co teraz kupiło mieszkania robi salony w szarościach, niedawno modne były beże. Ale w sumie salon nie powinien być modny tylko taki jak ktoś lubi :)
Jagna87
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2017 12:47

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: jamnik » 28 sty 2017 09:45

Jeśli w tę stronę to ja widzę taki kolor tylko w nowoczesnym wnętrzu. Tak jak tutaj w aranżacji Magnata. :)

Obrazek
jamnik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 mar 2016 20:45

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: marchewa » 29 sie 2017 10:31

Wydaje mi się, że to kwestia mody, ale sama mam znajomych, którzy co prawda ściany w salonie mieli stonowane, ale... kupili czerwone meble :) po 2 latach wymieniali, bo nie dało się wytrzymać. Myślę, że większość ludzi ze ścianami miałoby podobnie. Bardzo lubię czerwień albo bordo ale jako dodatki. Podoba mi się ogromnie, gdy ludzie do ekstrawaganckich kolorów dodają coś klasycznego, np. jedną ścianę albo jej fragment w tapecie. Jeśli już, polecałabym poszukać w takich miejscach jak tu https://tapetuj.pl/category/tapety-scienne-tekstylne, żeby przełamać uciążliwe dla oka barwy. Nie jestem zwolenniczką typowo "mdłych" mieszkań - lubię żywe kolory, ale na pewno nie jako dominujące :) choć ostatecznie i tak trzeba powiedzieć, że każdy ma to co lubi.
marchewa
 
Posty: 13
Rejestracja: 16 gru 2016 12:53

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: cypisek » 12 lut 2018 12:09

A powiem Wam że miała moja ciocia czerwono-szare ściany, wyglądało to obłędnie. W domu białe dodatki, szary dywan, na szarej ścianie czarn-obiały obraz z zaakcentowaną czerwoną różą. Ja osobiście jestem jednak fanem tapet Foteks Obrazek można naprawdę coś dobrego znaleźć,co będzie wyglądało nowocześnie i designersko.
cypisek
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2016 11:11

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: szalon » 08 mar 2018 21:45

Czerwony bardzo ładnie komponuje się z bielą i można śmiało wykorzystać takie połączenie w salonie. Chociaż ja bym nie stawiała na krwistą czerwień, a raczej stonowane "wino z cordoby" -moim zdaniem jeden z piękniejszych odcieni z kolekcji duluxa kolory świata. Jakby do tego dobrać białe mebelki z czarnymi akcentami to naprawdę byłoby efektowne ;)
Awatar użytkownika
szalon
 
Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011 12:41

Re: czerwone ściany w salonie

Postautor: Pokojowa12 » 24 sie 2019 14:31

Każdy kolor może tak naprawde fajnie wyglądać, to jest kwestia gustu. Choć ja osobiście jeżeli chodzi o kolory to wolę stawiać na tapety - http://naklejkomania.eu/55-tapety-scienne . Jedna ściana w żywszym kolorze, ale ze wzorem, nie tylko jednolity kolor. Dodatki też później pozostałe fajnie dobrać w tym samym kolorze.
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Poprzednia

Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu