Jaką lodówkę wybrać

Moderator: Paulina

Jaką lodówkę wybrać

Postautor: mazur » 25 mar 2016 08:23

albo ja jestem ślepa albo nie ma takiego wątku, znalazłam o zmywarkach, płytach itd, ale o lodówkach nie ma...

właśnie jesteśmy na etapie lodówki i zastanawiamy sie co wybrać i nie zwariować, no i oczywiście w rozsądnej cenie. Na pewno szukamy czegoś z No-Frostem, chociaż to juz chyba jest w większości modeli.


Co polecicie?
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Jaką lodówkę wybrać

Postautor: bierk » 25 mar 2016 09:54

Ja mam od dwóch lat lodówkę marki Candy i jestem zadowolona.Nasza poprzednia lodówka również była tej marki i służyła nam prawie 10 lat ale przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania tak więc nie zabieraliśmy juz takiego dużego sprzętu ze soba ale kupiiśmy nową ( bardziej pojemną).

Jest to prosta lodówka w kolorze srebrnym z funkcją no frost. Zastanawialiśmy się nad takimi bajerami jak dozowniki wody czy barki ale w koncu zrezygnowaliśmy. Woleliśmy tańszy ale solidny sprzęt i się nie zawiedliśmy. Jeśli szukacie czegoś niezawodnego to jest to dobry wybór.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu