wyburzenie ściany

Moderator: Paulina

wyburzenie ściany

Postautor: trinity81 » 14 cze 2016 00:04

Witam, chciałabym połączyć salon z kuchnią co łączy się z wyburzeniem ściany. Jest to ściana nośna dlatego chciałabym zasięgnąć rady specjalisty czy to w ogóle jest możliwe. Dodam, iż nie wyburzalabym całej ściany tylko część. Spółdzielnia na pewno zarząda projektu i właśnie nie bardzo wiem kto taki projekt może mi wykonać. Proszę o radę do kogo się zwrócić i kto sprawdzi czy mogę tą ścianę wyburzyc.
trinity81
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2016 23:50

Re: wyburzenie ściany

Postautor: Paulina » 15 cze 2016 13:08

Hej! :)

Wyburzenie lub naruszenie konstrukcji ściany nośnej w budynku wielorodzinnym nie wchodzi w grę, spółdzielnia na pewno nie da na to zgody. Dla pewności poproś w administracji o konsultację z kierownikiem technicznym. Z doświadczenia wiem, że jeśli chce się robić wszystko zgodnie z obowiązującym regulaminem, to trzeba najpierw o wszystko wypytać w spółdzielni. Oni powiedzą przez jaką osobę (z jakimi uprawnieniami) ma być przygotowany projekt. Raczej nie działaj na własną rękę, bo później może się okazać, że zapłaciłaś za projekt, a wykonała go osoba bez odpowiednich uprawnień. Spółdzielnie potrafią utrudniać życie.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41


Wróć do Ściany

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu