Ustawienie suszarka pralka?

Moderator: Paulina

Ustawienie suszarka pralka?

Postautor: marzycielka » 12 mar 2010 15:30

Witam

Mam pralkę i szuszarkę oddzielnie, zastanawiałam się jak to ustawić tak żeby było dobrze i ładnie. To jest pralka candy jakiśtam model, ale otwór na bęben jest tak fajnie lekko pochylony to znaczy pod kątem do góry. Suszarka jakiś standard, nie ma otworu szklanego tylko drzwi. Pralka nie wydaje mi się żeby mogła być podwieszana ze względu na wagę. Suszarkę chyba się da podwiesić. Oba te sprzęty mają w przodu otwory podobnie jak na zdjęciu tylko jak mówiłam że bez szklanego wejscia suszarka. Czy lepiej obok siebie czy na sobie, albo może podwiesić zeby mieć blat z pralki?
marzycielka
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2010 15:10

Re: Ustawienie suszarka pralka?

Postautor: Gazella » 25 sty 2013 10:14

Witaj, może po prostu jeden na druim postaw jeśli można. Wiem że w niektórych pralkach jest specjalna podstawka żeby postawić jeden sprzęt na drugi
Gazella
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013 14:26

Re: Ustawienie suszarka pralka?

Postautor: Gazella » 25 sty 2013 10:14

Witaj, może po prostu jeden na druim postaw jeśli można. Wiem że w niektórych pralkach jest specjalna podstawka żeby postawić jeden sprzęt na drugi
Gazella
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2013 14:26

Re: Ustawienie suszarka pralka?

Postautor: jak_wiatr » 14 sie 2013 20:30

Takie ustawienie w słupku to chyba najlepsza opcja, bo sporo miejsca można zaoszczędzić.
jak_wiatr
 
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2013 13:34

Re: Ustawienie suszarka pralka?

Postautor: bierk » 08 lip 2016 06:47

Zdecydowanie ustawienie w słupku Jeśli nie masz jednak dużo miejsca to proponowałbym zastanowić się nad pralko suszarką. Jest to równiez praktyczne urządzenie, które nie zajmuje tyle miejsca w kuchni ( obecnie mamy u siebie właśnie pralko suszarkę i jesteśmy z niej zadowoleni).

Jest to również model Candy, z uwagi na to,że pralko suszarkę mamy juz ponad 3 lata to nie napiszę modleu bo teraz mają w sprzedaży inne ale w tym czasie ani razu się nie popsuła. Wszystkie funkcje dzialaja jak należy. Poza tym Candy to pewna marka, która ma dobry serwis w Polsce.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28


Wróć do Kuchnia - zabudowy, AGD

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu