Wanna z hydromasażem

Moderator: Paulina

Re: Wanna z hydromasażem

Postautor: anka_sielanka » 20 wrz 2012 12:05

Miło pisać i myśleć o wannie z hydromasażem :)
Generalnie, warto zwrócić uwagę na to, czy wanna ma regulowany system hydromasażu - im więcej funkcji tym lepiej, ale niestety też drożej.
Wanna powinna mieć odpowiednio dużo dysz na plecy, boki oraz stopy. Nie opłaca się kupować wanny, która posiada jedynie system powietrzny, bo (mimo, że tani) jest mało efektywny. W grę wchodzi także czyszczenie dysz no i konserwacja. Ja zastanawiam się nad kupnem wanny NEARIA GXL HYDROSONIC z Max-Flizu - wybrałam się do ich sklepu w Krakowie i po prostu pogadałam z fachowcem. Na pewno dowiedziałam się więcej niż na forum.

Życzę udanego wyboru!
anka_sielanka
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2011 12:28

Re: Wanna z hydromasażem

Postautor: Ulka09 » 28 lip 2016 18:47

Również niedawno szykowałam się do zakupu wanny z hydromasażem :) Przeszperałam chyba cały internet! Mimo wszystko jedną z kluczowych rzeczy jest wygoda - wiele wanien po prostu jest niewygodnych lub źle wyprofilowanych więc warto pochodzić i "przymierzyć" się do zakupu :) Drugą sprawą jest materiał, gwarancja i funkcje. Ja suma sumarum zdecydowałam się na markę Silla. Prócz ładnego designu i wygody ma wiele przydatnych funkcji (ozonowanie, koloroterapię) i co okazało się fajne a na początku bagatelizowałam tę funkcję - wbudowane radio :) Relaks, cicha muzyka, gorąca woda i można naprawdę się zrelaksować :)
Ulka09
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2016 09:25

Re: Wanna z hydromasażem

Postautor: Kalvin » 07 sie 2016 18:41

Wanny Silla z hydromasażem są zdecydowanie super! Mnie z kolei podoba się taka narożna, z przeszklonym bokiem - i ona właśnie też ma radio i ozonowanie, a dodatkowo ma lampki LED, więc fajna sprawa - gasisz sobie światło w całej łazience i siedzisz sobie w takim odprężającym półmroku, w ciepłej wodzie przy muzyce... Super relaks!
Kalvin
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2016 17:26


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu