Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Moderator: Paulina

Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: mankell » 18 sty 2015 11:50

Czy kupując do kuchni takie akcesoria codziennego użytku, staracie się wybierać te, które są przyjemne dla oka?
mankell
 
Posty: 43
Rejestracja: 06 lis 2014 13:45

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: szacka » 18 sty 2015 12:00

Oczywiście, że tak. Kiedyś nawet czytałam, że otaczanie się ładnymi przedmiotami pozwala poprawić sobie nastrój.
szacka
 
Posty: 28
Rejestracja: 18 sty 2015 11:56

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: fornir » 18 sty 2015 21:32

Podzielam tą opinię, ale jednocześnie staram się kupować takie akcesoria i gadżety, które będą pasowały do mojej nowej kuchni.
Ciekawe akcesoria widziałam w Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/
Ze wszystkich takich przedmiotów korzysta się na co dzień, więc rzeczywiście fajnie jest, gdy wyróżniają się nietypową formą czy kolorem.
fornir
 
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2014 08:26

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Zosia » 28 sty 2015 17:43

Zdecydowanie tak. Najważniejszy jest co prawda dla mnie aspekty praktyczny, ale jeśli mam do wyboru gadżet podobnej jakości to wybieram ten co wygląda lepiej.
Zosia
 
Posty: 21
Rejestracja: 09 lis 2014 12:11

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Mirek89 » 21 lut 2015 19:58

Ja stawiam przede wszystkim na praktyczność, ale fakt, że atrakcyjność wizualna też jest ważna. Przecież każdy lubi jak coś wygląda ;)

Moja żona jest maniaczką gadżetów kuchennych więc stanowczo wszystko wygląda super ;)
Mirek89
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2015 19:52

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: rena24 » 04 mar 2015 12:00

Sprzętu o podobnych parametrach i cenach jest zatrzęsienie. Przy wyborze kieruję się wzornictwem. Ma być ładne i już! :)
rena24
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 mar 2015 19:49

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: kawa_z_mlekiem » 08 mar 2015 00:05

Ja również łączę wysoką jakość z dobrym wzornictwem. Na szczęście dobra jakość często idzie w parze z wyglądem ale odwrotnie - niekonieczne.
Awatar użytkownika
kawa_z_mlekiem
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 lut 2012 16:22

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: sylwia4012 » 15 mar 2015 12:42

Mi się bardzo podobają magnesy na lodówkę dekoracyjne. Moim zdaniem prezentują się bardzo estetycznie. Widziałam takie, że można kupić gotowe lub z własnym zdjęciem po przez firmę pixgraf. Zresztą sami zobaczcie na: http://pixgraf.pl/pr6306-polaroid-576.html . Sama myślę, nad takim dodatkiem na lodówkę do kuchni. Mojemu dziecku na pewno by się spodobało.
sylwia4012
 
Posty: 43
Rejestracja: 17 sty 2014 18:49

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: redka » 18 gru 2015 10:20

Zawsze staram się wybierać przyjemne dla oka akcesoria :) Ostatnio kupiła genialny klosz na ciasto https://www.whitehousedesign.pl/Szklana_Przykrywka_Dzwon, sprawdza się na wszystkie imprezy i święta :)
redka
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2015 08:19

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Biedronka » 23 gru 2015 12:20

Blender i smoothie maker to dla mnie podstawa
Biedronka
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2015 12:19

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: MagdalenaGrzegorczyk » 19 sty 2016 11:55

oczywiście, ze ta ja wybieram takie, które będa kolorystycznie pasować, często stawiam też na drewniane produkty,w sklepie dajar jets teraz -50% na wybrane rzeczy, pisałam o tym wątek,a le możesz zobaczyć tutaj tez, http://sklep.dajar.pl/dom-i-ogrod/oferta-miesiaca
MagdalenaGrzegorczyk
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2016 11:49

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Eizzy » 10 lut 2016 10:05

Myślę, że fajnym pomysłem byłoby wyeksponowanie jakiegoś urządzenia AGD, jakichś robot czy coś takiego, tak jak tu mniej więcej https://www.maxkuchnie.pl/galeria/mala-kuchnia/studio-starimex-skarzysko-kamienna-jasna-kuchnia-130,173.html . Do tego jakieś ładne pojemniki z przyprawami, dodanie buteleczek z jakimiś oliwami czy jakieś winka również fajnie by wyglądały. Do tego dodać troszkę zieleni, doniczkę z jakimś delikatnym kwiatuszkiem lub ziółkami i jest pięknie :)
Praca to ciągła walka. Do obiadu - z głodem, po obiedzie - ze snem.
Awatar użytkownika
Eizzy
 
Posty: 97
Rejestracja: 03 sie 2012 11:55
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: bierk » 08 lip 2016 06:19

W naszej kuchni bardzo często używa sie :
blendera
tostera
gofrownicy
oraz ekspresu do kawy, z którego korzystamy codzienni.

Mamy obecnie Krups Ea 9010. Który nie jest tani aczkolwiek proponuje zajrzeć sobie do rtv Euro agd ( jest tam najtaniej, ponadto można wziąc go na raty).Dzięki temu o wiele łatwiej się go spłaca bo sam ekspres jest do wzięcia aż na 20 rat 0%. Kawa przepyszna, zupełnie inna niż ta robioa w domu.
Obrazek
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Eizzy » 01 sie 2016 14:33

Też staram się dopasowywać nowe akcesoria do koloru i ogólnego wystroju kuchni, ale gdzie tylko się da, łączę estetykę z praktyką. W tamtym miesiącu np. natknęłam się na taki artykuł http://sklepstolarza.pl/blog-artykul/6/Systemy-podnosnikow-wygoda-i-funkcjonalnosc.html i zachwyciły mnie system podnośników do szafek kuchennych. Miałam akurat w kuchni taką beznadziejną szafkę, gdzie drzwiczki otwierane były do góry i trzeba było je podnieść i trzymać, żeby cokolwiek stamtąd wyciągnąć, a dzięki temu podnośnikowi szafka teraz otwiera się sama i blokuje na górze, więc nic nie muszę już trzymać :D W środku zamontowałam jeszcze podświetlanie, bo szafka jest szklana i wygląda super :)
Praca to ciągła walka. Do obiadu - z głodem, po obiedzie - ze snem.
Awatar użytkownika
Eizzy
 
Posty: 97
Rejestracja: 03 sie 2012 11:55
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Wiesiuuiw » 04 sie 2016 11:23

no jak sobie kupisz jakis nowoczesny toster czy gofrownice i fajnie wyeksponujesz, to uzyskasz dodatkowo funkcje ozdobna
Wiesiuuiw
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2016 11:15

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: essence » 18 sie 2016 23:04

Staram się nie kupować zbędnych gadżetów. Nie lubię rzeczy niepraktycznych, a niestety większość tych gadżetów ma to do siebie - ładnie wyglądają, ale są zupełnie nieprzydatne. Dobry kucharz nie potrzebuje wielu sprzętów i przyrządów, żeby upichcić dobre danie :)
Jeśli chodzi o kuchnię, to zdecydowanie bardziej wolę tam widzieć kolor na ścianach niż w dodatkach. Zastanawiam się nad naklejeniem fototapety http://sklep.foteks.pl/content/20-fototapety-do-kuchni-gotowe . Mamy białe ściany, wyglądają trochę smutno. Ktoś ma takie cudo i może się podzielić opinią? Przede wszystkim, czy bardzo się brudzi?
essence
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2016 22:41

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Pokojowa12 » 23 sty 2017 14:20

Na pewno warto w robot kuchenny zainwestować. Osobiście polecam Kohersena Mycook - ja mam i jestem z niego bardzo zadowolona, robot pierwsza klasa. Ma tyle funkcji, że nie sposób je w ciągu tygodnia wytestować - trzeba by było całymi dniami coś pichcić ;)
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Re: Atrakcyjne akcesoria kuchenne?

Postautor: Natka99 » 18 lut 2017 18:08

Nie zawsze to co ładne okazuje się dobre, zazwyczaj zwracam uwagę na markę. Mam taki sklep, gdzie faktycznie zaglądam dość często, ale naprawdę warto. Kilka dni temu zamówiłam sobie u nich taki komplet garnków http://www.kuchnianawidelcu.pl/product-pol-2957-Komplet-garnkow-5-garnkow-z-pokrywkami-10-czesci-w-zestawie-TESCOMA-ULTIMA.html Tescoma to jedna z lepszych marek, a dwie setki taniej to spora jednak oszczędność, a że dawno już zapisałam się do ich programu lojalnościowego to mam kolejne punkty na przyszłe zakupy.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu