Szybka pożyczka

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Szybka pożyczka

Postautor: szampon » 25 wrz 2016 18:05

Zastanawiam się jak to jest z kosztami pożyczki np w Wonga. Brał ktoś taką pożyczkę i może z własnego doświadczenia powiedzieć jak to wygląda.
szampon
 
Posty: 30
Rejestracja: 25 sty 2016 13:44

Re: Szybka pożyczka

Postautor: rena24 » 26 wrz 2016 21:19

Chyba lepszy będzie kredyt w tradycyjnym banku. Ja korzystałem z usług doradcy finansowego Jakub Wajlanda z firmy Unido.pl.
rena24
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 mar 2015 19:49

Re: Szybka pożyczka

Postautor: Profesjonalny » 27 wrz 2016 10:01

Lepiej w banku.Takie Wongi mają większe procenty zazwyczaj.
Profesjonalny
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2016 09:35
Lokalizacja: Polska, Poznań

Re: Szybka pożyczka

Postautor: Pokojowa12 » 28 wrz 2016 15:11

Ja raz brałam chwilówkę w LendOn. I w sumie mogę polecić. Pożyczkę wzięłam przez neta, przyznano mi ją tego samego dnia, formalności trwały naprawdę krótko. Jako, że to była moja pierwsza pożyczka u nich to mogłam wziać tylko 1500 zł, ale dokładnie tyle potrzebowałam. Na spłatę miałam 30 dni, i to jest max. Ja za pożyczkę w sumie nie zapłaciłam nic, bo jako nowy klient opłaty wynosiły 0zł. Płaciłam jedynie 1 gr przy rejestracji i to były jedyne koszta. Pożyczkę spłaciłam, wszystko poszło dobrze, żadnych problemów. Jak ktos potrzebuje, to LendOn jest dobrą opcją.
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Re: Szybka pożyczka

Postautor: oewonga » 17 paź 2016 11:10

Witam! Szampon, pozwól, że przedstawię Ci naszą ofertę. Biorąc pierwszą pożyczkę do 1500zł, którą możesz spłacać nawet do 60 dni, to całkowity koszt pożyczki wynosi zaledwie 10zł. Co więcej, nasi Nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą spłacasz nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=projektowaniewnetrz.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2016 09:53

Re: Szybka pożyczka

Postautor: barb80 » 26 paź 2016 13:04

Brałam taką pożyczkę, ale na tydzień i wiedziałam, że spłacę.
ogólnie nie polecam i jestem za całkowitym zlikwidowaniem takich pożyczek.
barb80
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2015 15:53

Re: Szybka pożyczka

Postautor: totui » 27 cze 2018 12:10

A możę kredytolog https://kredytolog.com/pozyczki.php fajne oferty szybkich pożyczek pozabankowych przez internet, naprawdę warto się zainteresować, nie wielkie oprocentowania i koszty stałe to domena ich ofert
Firmy pożyczkowe oferują także długoterminowe pożyczki gotówkowe ratalne. Spłata pozabankowej pożyczki gotówkowej ratalnej rozłozona może być nawet na kilka lat.
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46

Re: Szybka pożyczka

Postautor: starawarszawa » 31 lip 2018 18:19

Jako szybką pożyczkę to mogę doradzić Kresyt1000. Jeżeli chcesz sprawdzić opłaty, czyli oprocentowanie i rrso, to po prostu wejdź na ich stronę, bo wszystko jest tam napisane. Możesz sobie wskaźnikiem zmieniać kwotę pożyczki oraz czas spłacania i wtedy pokazuje Ci ile Cię to wyniesie. Dlatego od samego początku zaufałem tej firmie. Nic nie ukrywają, a dobrze też rozmawia się z doradcami przez telefon. Szybki odzew, co też sobie bardzo cenię.
starawarszawa
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2017 15:14

Re: Szybka pożyczka

Postautor: steno » 08 paź 2018 20:13

Wolę wziąć w banku Raiffeisen wolniejszą :D pożyczkę ale za na 2 lata. Jest nieoprocentowana a RRSO wynosi tylko 2,88%
steno
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2018 10:26

Re: Szybka pożyczka

Postautor: baguette » 31 sty 2019 10:50

Jak ktoś ma działalność gospodarczą to zamiast pożyczki lepiej zainteresować się dotacjami unijnymi na rozwój: https://system.elpartners.pl/rozliczanie-projektow-unijnych - tutaj można zobaczyć aktualne programy i dobrać coś dla siebie.
baguette
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 wrz 2017 16:32

Re: Szybka pożyczka

Postautor: starawarszawa » 01 kwie 2019 08:35

To jak szybko potrzebuję dodatkowej kasy, to pożyczam od Kredyt1000. Co prawda oni chyba nie pracują w weekendy, ale w tygodniu jak najbardziej szybko działają, nie muszę się martwić o to kiedy przyjdzie mi przelew. Bardzo fajna sprawa, bo też nie potrzeba żadnych zaświadczeń ani nic.
starawarszawa
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2017 15:14


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu