Meble kuchenne na wymiar

Moderator: Paulina

Meble kuchenne na wymiar

Postautor: Ms-Meble » 27 maja 2015 14:33

Czy wiecie już gdzie zamówicie kuchnię do Waszego nowego mieszkania?
Jeżeli jeszcze decyzja nie została podjęta, to może warto zainteresować się kuchniami Ms-Meble.

Montując kuchnie w każdej lokalizacji korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia naszych stolarskich mistrzów oraz pomysłów naszych kreatywnych projektantów. Jak już tak ładnie o sobie piszemy, to dodatkowo pochwalimy się tym, że nasi projektanci bardzo blisko współpracują z klientami, a dzięki temu możemy stworzyć unikatowe realizacje. Upss… Właśnie zdradziliśmy nasz przepis na kuchnie pełne dobrych smaków.
To prawda. W każdą realizację wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy, że nasi klienci spędzają w swoich kuchniach bardzo dużo czasu i chcemy, by czuli się w nich znakomicie.
Proponujemy uczciwe ceny.
Zapraszamy do kontaktu z naszym projektantem oraz umawiania niezobowiązujących spotkań przy aromatycznej kawie
_______________________________
http://www.ms-meble.pl/kontakt.htm
_______________________________
Obrazek
Obrazek
Ms-Meble
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2015 15:08

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: klaudiia » 08 kwie 2016 11:33

Ja także zdecydowałam się na meble na wymiar i nie żałuję tej decyzji, bo mogę teraz cieszyć się piękną i funkcjonalną kuchnią ;) Na początku myślałam, że będę w stanie wybrać jakieś meble gotowe, ale po przejrzeniu kilku katalogów i odwiedzeniu sporej ilości sklepów z gotowymi kompletami mebli postawiliśmy na meble na wymiar. Mamy dosyć dużą kuchnię, największym problemem były jej skosy, bo kuchnia umiejscowiona jest na poddaszu. Chcieliśmy z mężem przez wybór mebli i ogólnie całej kolorystyki optycznie pomniejszyć to pomieszczenie, ale jednocześnie żeby go nie przytłoczyć i na szczęście się to udało ;) Projekt oraz realizacja naszej kuchni to zasługa jednego salonu z sieci Max Kuchnie. Z efektu końcowego jestem jak najbardziej zadowolona.
Awatar użytkownika
klaudiia
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2014 09:22

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: Adrian86 » 12 kwie 2016 08:47

Kuchnie na wymiar to genialne rozwiązanie - praktyczne, spersonalizowane i estetyczne. Jednak osobiście preferuje meble drewniane, najlepiej wykonane z dębu. :) Sam posiadam kuchnie w stylu prowansalskim wykonaną przez http://www.dubinski.com.pl/ i naprawdę jestem zachwycony. Prawdziwe drewno ma w sobie coś wyjątkowego. ;) Pozdrawiam
Adrian86
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2016 08:42

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: LexMed » 27 wrz 2016 16:34

Jak z ceną tej pierwszej kuchni u góry białej.Czysta ciekawość.
LexMed
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2016 16:04
Lokalizacja: Polska, Poznań

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: modnestol » 26 paź 2017 16:19

Są dwie opcje albo gotowce z sklepu typu Ik.a lub Blec r w albo meble szyte na miare.
\
Ostatnio zmieniony 04 gru 2017 15:53 przez modnestol, łącznie zmieniany 1 raz
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: Boo » 30 paź 2017 13:28

Warto przestrzec, że meble kupione na wymiar po kosztach, oprócz tego, że będą świetnie dopasowane do kuchni, niewiele będą się różnić od tych z Ikei czy innych sklepów. A ludzie są przekonani, że jak na wymiar to będzie cacko na lata.
Jeśli ktoś chce zainwestować w dobra kuchnię, która nie będzie się niszczyć przy byle uderzeniu, warto dokładnie przemyśleć rodzaj materiałów oraz sposób ich wykończenia.
Boo
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2017 13:22
Lokalizacja: Katowice

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: gazela » 31 paź 2017 07:03

na wymiar zawsze mozna dopasowac pod siebie... w okolicach bialegostoku moze cos polecacie?
gazela
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017 06:55

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: Qezada » 06 lis 2017 10:37

Muszę Wam powiedzieć , że ostatnio przekonałam się do mebli na wymiar . U mnie jest taki problem , że metraż nie jest zbyt duży . Dodatkowo w ogóle kuchnia została jakoś tak dziwnie zbudowana i trzeba sporo natrudzić się , aby coś sensownego zrobić . Koleżanka doradziła mi meble na wymiar i naprawdę jest to ciekawe rozwiązanie . wszystko dlatego , że powierzchnia może być optymalnie wykorzystana. No i też dobre jest to , że tak naprawdę każdy może wybrać sobie konkretny materiał , z którego zostaną wykonane meble itp . Także można trochę poczuć się jak dekorator wnętrz
Qezada
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2017 10:24

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postautor: mczay » 09 sty 2018 16:59

Szukając ekskluzywnych mebli kuchennych na terenie Warszawy, warto natomiast zajrzeć do salonu Nolte przy Alejach Jerozolimskich. Nolte Kuchen cechują się wysoką jakością wykonania, ekskluzywnością. Kupując je, otrzymujemy pięcioletnią gwarancję. Są robione na indywidualne zamówienie, pod wymiar.
mczay
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2018 16:55


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu