Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Moderator: Paulina

Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Postautor: wesoławdówka » 26 lis 2009 11:06

Hejka, mamy zamiar na jednej ze ścian postawić ściankę z karton-gipsu. Dookoła niej będzie oświetlenie a po środku będzie wnęka na telewizor. Na samej ścianie chce przykleić lupek kamienny. I tutaj zaczynam mieć wątpliwość czy na tego typu ściance możliwe jest przymocowanie takiego lupka ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane ?
Awatar użytkownika
wesoławdówka
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2009 11:02

Re: Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Postautor: Dżamal » 27 lis 2009 03:30

Potrzebuje trochę więcej danych, ile wazy m2 tego całego łupka?
Awatar użytkownika
Dżamal
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 paź 2009 09:24

Re: Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Postautor: wesoławdówka » 10 gru 2009 01:18

Mąż powiedział , ze na taka sciane jak u nas (6.5 mkw to ok 170 kg)
Awatar użytkownika
wesoławdówka
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2009 11:02

Re: Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Postautor: gocha31 » 28 wrz 2016 10:44

Mieliśmy podobny problem, że wszelkie materiały byłyby za ciężkie na ścianki działowe. Użyliśmy więc Travertino - http://www.e-travertino.com. Imituje trawertyn, a pokrył całą powierzchnię (nawet łączenia pomiędzy płytami karton-gips) w taki sposób, że wygląda to elegancko i nie obciąża ścianek.
gocha31
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016 12:43

Re: Czy można przykleić łupek na ścianę karton-gips?

Postautor: Aza » 14 paź 2016 21:45

Ja mam dwie lewe ręce do remontu i zawsze podziwiam ludzi, którzy podejmują te wielkie wyzwania sami. Gdy niedawno kupiłam mieszkanie i trzeba je było doprowadzić do stanu użytkowalności, to szukałam fachowców od kompleksowych prac remontowych. Szukałam ekipy sprawdzonej wśród znajomych. Otrzymałam namiary na kilka firm, z których wybrałam Paxbud Professional. Firma rzetelna z fachowcami znającymi się na swej pracy. Wszelkie prace wykonali z dbałością o najmniejsze detale. Wnętrze mego mieszkania zmieniło się nie do poznania zgodnie z ustalonym projektem. W przypadku przyklejania tego łupka na karton-gips może też warto się poradzić fachowców.
Aza
 
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2015 20:40


Wróć do Ściany

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu