Gdzie kupliście dodaki do łazienki?

Moderator: Paulina

Re: Gdzie kupliście dodaki do łazienki?

Postautor: kasiaa123 » 07 lis 2016 14:33

dodatki kupilam w mrowce a chodnik ktory najbardziej mi sie podoba kupilam na http://www.americanoutlet.pl/pl/ :)
kasiaa123
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2016 14:30

Re: Gdzie kupliście dodaki do łazienki?

Postautor: Natka99 » 09 lis 2016 14:28

Swego czasu bardzo spodobały mi sie propozycje sklepu http://www.galerialimonka.pl/lazienka,3 i sporo rzeczy u nich kupuję nadal. Ciekawa i powiedziałabym niebanalna oferta zawsze sprawia, że z ochotą przeglądam ich nowości i promocje, na której to ostatnio udało mi się upolować patelnię z powłoką tytanowo-krzemową z kolekcji Scanpan IQ jest rewelacyjna już wcześniej miałam ochotę ją kupić ale miałam taką nadzieję, że może będzie jakaś promocja, a setka po drodze nikomu piechota nie chodzi i dlatego lubię tak ich odwiedzać.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51

Re: Gdzie kupliście dodaki do łazienki?

Postautor: franek_kimono » 10 lis 2016 04:50

Ja właśnie szukałem w sieci pod tym kątem i niestety nic nie znalazłem . Kiedy kupuje się jakieś mniejsze rzeczy to jakoś człowiekowi łatwiej przychodzą decyzję . Kiedy jednak trzeba zdecydować się na coś droższego , to wtedy człowiek ma zdecydowanie więcej wątpliwości i cały czas nie wie na co definitywnie postawić. Oczywiście, konkurencja na rynku na pewno jest także duża w tym aspekcie, ale ludzie zazwyczaj nie do końca wiedzą na co zdecydować się. Ja mam zamiar kupić kilka dodatków do łazienki ale nie ma pojęcia które z nich będę odpowiednie, a które będą kolorystycznie pasować do mojego wystroju .
franek_kimono
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2016 04:42

Re: Gdzie kupliście dodaki do łazienki?

Postautor: gocha31 » 30 lip 2021 21:42

My większość elementów łazienkowych kupiliśy hurtowo w sklepie lazienka360.pl Raz tylko zapłaciliśmu za dostawę i sporo oszczędziliśmy, bo była akurat promocja na brodziki.
gocha31
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016 12:43

Poprzednia

Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu