szukam prezentu na święta dla faceta

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: mamowo » 17 lis 2015 18:43

Chcę kupić coś fajnego dla mojego faceta. Cena w sumie to tak do 1tyś maks. Myślę nad konsolą xbox - znalazłam na electro.pl w spoko cenie więc moje odłożone pieniądze by starczyły. Mysliście że to spoko prezent dla 25latka?
mamowo
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2015 18:39

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: Tom-asz » 22 lis 2015 16:08

Książki, coś związanego z hobby polecam.
Tom-asz
 
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2012 18:57

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: kapek » 16 gru 2015 00:13

wejdz na avans.pl raj dla facetów, zobaczysz że coś znajdziesz w swoim budżecie, ja kiedyś szukałem słuchawek i trafiłem na tą stronę, jedna z ulubionych
kapek
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2015 09:37

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: Biedronka » 23 gru 2015 12:21

Zegarek? portfel skórzany?
Biedronka
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2015 12:19

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: fixcombra » 24 mar 2016 13:15

- odtwarzacz mp3,mp4 jesli jeszcze nie posiada,a np lubi sluchac muzyki,badz uprawia sporty;
- cos swojego,ktos wyzej napisal ramka ze zdjeciem,mozna rowniez podarowac kubek ze swoim goracym zdjeciek ktore pjawia sie wylacznie pod wplywem ciepla usmiech.gif
- plyte z ulubiona muzyka,moze byc nagrana w warunkach domowych z najulubienszymi piosnkami usmiech.gif
- maszynke do wlosow
-golarke
-zegarek zeby sie nie spoznial
-cos z ciucha jesli dobrze zna sie gust
- perfumy
- fajna posciel
- akcesoria do samochodu
- wilele innych
zależy od elementu
fixcombra
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2016 12:56

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: BasiaBasia » 25 mar 2016 07:35

a czym Twój facet najbardziej się interesuje? jak będziesz znała odpowiedź na to pytanie, a podejrzewam, że znasz, skoro jesteście razem, to nie powinno być żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego podarku. Mój np kocha sport, dlatego kupuję mu rzeczy z tym właśnie związane
Awatar użytkownika
BasiaBasia
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2016 07:33

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: BasiaBasia » 25 mar 2016 07:36

a czym Twój facet najbardziej się interesuje? jak będziesz znała odpowiedź na to pytanie, a podejrzewam, że znasz, skoro jesteście razem, to nie powinno być żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego podarku. Mój np kocha sport, dlatego kupuję mu rzeczy z tym właśnie związane
Awatar użytkownika
BasiaBasia
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2016 07:33

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: justynka9 » 11 kwie 2016 13:55

właśnie warto kierować się zainteresowaniami mężczyzny a nie kupować coś co poleci ktos na forum bo skąd mamy wiedzieć co on lubi?:P
justynka9
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2016 21:49

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: kamilkarnowski » 28 paź 2016 10:38

Celuj w hobby, jeżeli ma jakieś zainteresowania to najłatwiej kupić wtedy prezent ;) Ja np. od żonki dostałem odzież myśliwską z firmy faut.com.pl i byłem bardzo zadowolony.
Ewentualnie jakieś perfumy, biżuteria np. zegarek! :)
kamilkarnowski
 
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2016 15:03

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: stapka18 » 17 lis 2016 13:22

Mój to by się cieszył z klocków lego, prawie 30-letni chłop;D
stapka18
 
Posty: 31
Rejestracja: 17 lis 2016 13:13

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: Paulina » 18 lis 2016 22:29

Najprostsze rozwiązania są najlepsze - po prostu warto zapytać mężczyznę co chciałby dostać, a najlepiej poprosić, żeby zrobił listę i na jej podstawie dokonać wyboru i pięknie całość zapakować. Mężczyźni lubią konkrety. Uważałabym natomiast w celowanie w hobby - tutaj trzeba naprawdę się postarać i porządnie się przygotować, zorientować które marki oferują najwyższej jakości produkty związane z hobby mężczyzny, bo może okazać się, że kupiło się jakiś szmelc, który ma się nijak do poziomu wtajemniczenia obdarowywanego. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: olindaa87 » 21 lis 2016 14:30

Jak kupiłam mężowi konsole to cieszył się jak dziecko :)
olindaa87
 
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2016 14:25

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: Ombre_Clothing » 22 lis 2016 14:53

Zgodzę się w 100% z Pauliną. Celowanie w hobby jest dość ryzykowne, no chyba, że mega znamy się na temacie. A lista to doskonały pomysł! Lista potrzeb dodatkowych :) zawsze taką listę można podrzucić innym osobom, które również zamierzają przygotować prezent mężowi, rodzice czy rodzeństwo :))
A jeżeli podejmiecie decyzję o prezencie w formie ubrania to zapraszamy do nas na rozeznanie, z modą męską jesteśmy za pan brat 8-) A w pomysłach naprawdę można przebierać, czy to gustowny zestaw koszula + marynarka, czy nowy dres do biegania czy grania w piłkę, czy nawet ciepła bluza do zimowego majsterkowania w garażu. Czy to prezent główny czy jako dodatek taki upominek jest bardzo praktyczny bo przyda się zawsze.
Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie śmiało, :D
Jeżeli moda męska to tylko w Ombre --> www.j.mp/Ombre__PL :)
Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2016 13:46

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: kamyki_80 » 25 lis 2016 08:12

Jak kupisz mu konsolę to będziesz miała w domu dziecko zamiast faceta :D
kamyki_80
kamyki_80
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2016 12:59

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: cypisek » 25 lis 2016 11:14

oooo dla faceta to masz mnóstwo możliwości. Z reguły faceci to fani motoryzacji, komputerów, gadżetów elektronicznych. Z założenia wiem że jeśli dostanie coś z gadżetów to będzie szczęśliwy. Zobacz sobie na ofertę rtv euro agd teraz mają fajne propozycje prezentowe na stronie, i to w kategoriach więc się łatwo odnajdziesz.
cypisek
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2016 11:11

Re: szukam prezentu na święta dla faceta

Postautor: delima » 04 kwie 2023 07:55

Zdecydowanie w temacie mody uwielbiam prostotę dlatego takie marki jak Hibou królują w mojej szafie. Ma być prosto, wygodnie, ale jakościowo - nie cierpię sieciówek które mają ubrania na dwa razy bo po trzecim wypadają już dziury :)
delima
 
Posty: 12
Rejestracja: 26 gru 2014 11:40


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu