Schody okrągłe czy proste?

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Moderator: Paulina

Schody okrągłe czy proste?

Postautor: Natalia21 » 28 sty 2017 12:23

Witam serdecznie,
Chcemy z mężem zamontować w domu schody. I mam dylemat, nie wiem czy chcę, żeby to były schody okrągłe czy proste. Bo jedne i drugie mi się podobają :) Doradzicie mi jakie wady i zalety mają jedne i drugie? :D
Natalia21
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2017 12:14

Re: Schody okrągłe czy proste?

Postautor: lilijka80 » 14 kwie 2017 14:26

my mamy proste ze stali nierdzewnej, nam robiła firma dag-mat.eu, ale mówiąc szczerze widziałam też takie okrągłe i wyglądają fajnie. Ciężkie pytanie... ja bym się sugerowała tym jakie bardziej wam pasują.
lilijka80
 
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017 14:25

Re: Schody okrągłe czy proste?

Postautor: Adinowak91 » 26 cze 2017 12:11

Witam,
Osobiście posiadam proste schody drewniane ze szklaną balustradą i jestem z nich bardzo zadowolony, polecam każdemu firmę Stoldąb z Warszawy, znają się na robocie a efekt jest świetny. Posiadają szeroki zakres schodów na pewno coś ktoś znajdzie. stoldab-schody.pl
Adinowak91
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2017 12:06

Re: Schody okrągłe czy proste?

Postautor: modnestol » 14 mar 2019 11:03

Jak nie masz miejsca albo rzdko po nich chodzisz to moga byc kręcone. Wygodniejsze i praktyczniejsze są proste ze spocznikiem jak chcesz poczytac to prosze https://modnestol.pl/schody-drewniane/
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC


Wróć do Podłogi

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu