Podłoga w salonie

Moderator: Paulina

Re: Podłoga w salonie

Postautor: PaulinaKowalczyk » 23 lut 2016 16:08

Miśka, ja tez bardzo lubię jasne podłogi, są rewelacyjne, nie dosc, ze powiększają wnetrze, to można jeszce je połączyć ze wszystkim, są bardzo funkcjonalne, poza tym deska sama w sobie jest dużym plusem. Gdzie można znaleźć taką jasną, bieloną deskę, coś ciekawego, niecodziennego ?
PaulinaKowalczyk
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2016 16:02

Re: Podłoga w salonie

Postautor: karolka55 » 07 kwie 2016 15:17

Widziałam ostatnio na http://viverto.pl/podlogi,117,0.html
karolka55
 
Posty: 28
Rejestracja: 16 paź 2014 15:36

Re: Podłoga w salonie

Postautor: klaudiia » 08 kwie 2016 11:29

Jeśli chodzi o salon, to tylko panele
Awatar użytkownika
klaudiia
 
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2014 09:22

Re: Podłoga w salonie

Postautor: Adrian86 » 12 kwie 2016 08:49

Ja jestem fanem drewna, więc w-g mnie panele dębowe tylko i wyłącznie. ;)
Adrian86
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2016 08:42

Re: Podłoga w salonie

Postautor: Aza » 20 wrz 2016 20:13

Preferuję drewniane podłogi ponieważ one stwarzają miły i przytulny klimat - ocieplają wnętrze. Gdy szukałam deski podłogowej zwracałam uwagę na jej jakość i cenę. Cena okazała się być bardziej przystępna w zakupie bezpośrednim u producenta. Dlatego tak też zrobiłam i kupiłam deskę podłogową ze świerku skandynawskiego u producenta (Drew-Lux). Podłoga wyszła idealnie, prezentuje się elegancko bardzo mi się podoba.
Aza
 
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2015 20:40

Re: Podłoga w salonie

Postautor: tapir » 21 wrz 2016 10:33

Nigdy nie położyłabym białych płytek do salonu!
tapir
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2016 13:31
Lokalizacja: Szczytno

Re: Podłoga w salonie

Postautor: gama » 17 paź 2016 08:24

A dlaczego? Ze względu na kolor czy problematykę z utrzymaniem czystości bieli? Nie bardzo rozumiem czemu tak wiele osób tak negatywnie ocenia pomysł płytek na podłodze w salonie czy pokoju? Czy to wnętrze nie wygląda nowocześnie? Podoba mi się połączenie płytek matowych z błyszczącymi, co daje fajny efekt.
Załączniki
aurora.jpg
Salon
gama
 
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015 22:10

Re: Podłoga w salonie

Postautor: EdytaPióro » 16 sty 2017 08:58

Dla mnie zawsze drewno najlepiej wyglądało i spisywało się, nie raz przecież się słyszało w rodzinie, że deska u babci lezy już tyle la i wystarczy tylko ja troche odnowić i będzie dalej świetnie wyglądać. Sama chcę mieć drewno w domu, na saicos.com.pl prawdopodobnie woski twarde są dobrym rozwiązaniem do drewna, ogólnie, nie tylko do podłóg, ale też do blatów i mebli.
EdytaPióro
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2016 22:12

Re: Podłoga w salonie

Postautor: Milota » 23 lut 2017 23:34

Wydaje mi się, że z tymi płytkami w salonie to bardziej chodzi o wrażenie zimna. Dla mnie też salon musi być przyjemny, "ciepły", elegancki, tak by przytulnie spędzało się w nim czas, odprężało. Najbardziej do mnie przemawia więc podłoga drewniana. Zobaczcie sobie jak cudownie mogą wyglądać wnętrza z piękną, drewnianą i porządnie wykonaną podłogą, szczególnie pooglądajcie podłogi z firmy Baront. Robi piorunujące wrażenie i to podłoga właśnie jest motywem przewodnim i dekoracją całego pomieszczenia.
Milota
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017 21:24

Re: Podłoga w salonie

Postautor: cathy586 » 26 lut 2017 13:42

U siebie mam płytki i zdecydowanie nie polecam. Podłoga jest zwyczajnie zimna i mam wrażenie. Jak się wprowadziłam to już tak było. To co dobre, to to, że płytki nie są w jednolitym kolorze i nie widać na nich za bardzo brudu. Ale gdyby to ode mnie zależało to wolałabym panele, tym bardziej, że nie jestem zwolenniczką dywanów.
cathy586
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2017 12:24

Poprzednia

Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu