opieka nad osobami starszymi

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

opieka nad osobami starszymi

Postautor: totui » 09 maja 2017 17:56

Witajcie! Piszę do Was aby dowiedziec sie jakie jest Wasze zdanie nt Domów spokojnej starości ? Kazdy wiadomo inaczej do tego podchodzi ale różnie w życiu bywa i czasem jestesmy zmuszeni do tego . duzo bardzo czytała o tym tutaj http://www.domisenior.pl/ gdzoie piszą że to nie jest nic złego tylko trzeba wybrac dobrze. jakie jest Wasze zdanie na ten temat
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46

Re: opieka nad osobami starszymi

Postautor: magda906 » 26 cze 2017 15:10

Jak dom seniora w okolicach Warszawy to polecam zerknąć na propozycję na; http://domseniora24.pl . Mają tam godne uwagi propozycje. Opieka 24 na dobę, warunki fajne, poza miastem i do tego wszystkiego fajna atmosfera rodzinna.
magda906
 
Posty: 36
Rejestracja: 19 mar 2014 16:14

Re: opieka nad osobami starszymi

Postautor: Papita » 29 sie 2017 21:37

Do mojej mamy codziennie przyjeżdża opiekunka z medikar home care ponieważ sami nie możemy siedzieć z nią cały czas w domu. Opiekunka towarzyszy mamie i pomaga w wykonywaniu codziennych czynności, robi zakupy oraz pilnuje tego aby brała leki.
Papita
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2017 10:59

Re: opieka nad osobami starszymi

Postautor: szalon » 31 sie 2017 09:16

Do mojej mamy codziennie przyjeżdża opiekunka z medikar home care ponieważ sami nie możemy siedzieć z nią cały czas w domu. Opiekunka towarzyszy mamie i pomaga w wykonywaniu codziennych czynności, robi zakupy oraz pilnuje tego aby brała leki.
Awatar użytkownika
szalon
 
Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011 12:41

Re: opieka nad osobami starszymi

Postautor: totui » 07 cze 2023 16:48

Warto wyjechać do Niemiec do opieki nad osobami starszymi :) Polecam wyjazd z Davi-Seniorenhilfe i mogę ich śmiało polecić, bo moja znajoma z nimi wyjeżdzała :)
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46


Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu