Kamienne panele na ścianę

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Kamienne panele na ścianę

Postautor: cream12 » 13 lut 2013 10:59

Ściany naszych mieszkań i domów nie są już skazane na nudę. Do tej pory traktowane drugoplanowo teraz mogą odgrywać jedną z głównych ról naszych projektów wnętrzarskich. Wymagają jedynie odrobinę więcej uwagi niż tylko wybór koloru farby. W zamian odpłacą nam wnętrzem niekonwencjonalnym, a zarazem luksusowym. Luxury Stone Panel to okładzina z kamienia naturalnego skierowana do osób ceniących innowacyjne rozwiązania w projektowaniu wnętrz. Składa się z niewielkich rzemyków o różnej grubości i wielkości połączonych w panel o wymiarach 59 x 17 cm. 100% naturalnego surowca daje nam gwarancję trwałości na wiele długich lat. Bogata kolorystyka autorstwa samej matki natury daje nam nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz. Nieregularna struktura poprzez punktowe oświetlenie pozwala na uzyskanie niezwykłego efektu światłocienia. Luxury Stone Panel świetnie nadaje się nie tylko do wewnątrz pomieszczeń, ale również jako elewacja budynków i ogrodzeń. Pozwól, aby ściana sama w sobie stanowiła dekorację twojego salonu, kuchni czy łazienki. Kamień naturalny, z którego wykonany jest Luxury Stone Panel, jest uniwersalny dlatego z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Ponadczasowy i elegancki – przetrwał różnego rodzaju mody i sezonowe trendy. Daje gwarancję wnętrza z klasą i zawsze na topie.

http://www.luxury-house.pl
Załączniki
3.jpg
casjopea
3.jpg
antic beige
2.jpg
vulcano
luxury-stone-panel5.jpg
picasso
cream12
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2013 14:05

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: EdytaMalcarz » 16 lut 2013 08:49

Francja elegancja:)
EdytaMalcarz
 
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2012 10:04

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: Nina » 25 lut 2013 21:13

Całkiem nieźle się to prezentuje. Ale w tradycyjnych marketach budowlanych z powodzeniem znajdziemy odpowiedniki w postaci płyt lub płytek do przyklejenia w dowolnej aranżacji i kolorze, imitujących skałę lub kamień. Nie wygląda tandetnie i pięknie zmienia pokój, można się pobawić oświetleniem i wyczarować niespotykany klimat.
Nina
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2013 21:39

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: Qba83 » 06 sty 2014 23:35

Dobrze że nie kamień sztuczny bo ostatnio dużo tego sprzedają
Qba83
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2014 23:17
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: kamyczek » 30 wrz 2015 11:07

Kamień dobrze wygląda na ścianach, choć czasami sprawia wrażenie chłodu.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: wilk.74 » 12 paź 2015 14:23

Kamień fajnie i natrualnie wyglada, a nawet dobrze zaaranżowany może dawać wrażenie ciepła, ale ludzie nie imitacje z marketów. Ja mam u siebie 100% naturalny kamień dekoracyjny w łupkach, nie widać łączeń, wygląda jak jedna tafla - jest magicznie i naturalnie. polecam!
http://www.daszkinawymiar.pl/
wilk.74
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2015 11:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: rakis » 21 paź 2015 22:06

Jakoś nie widzi mi się ten pomysł.
rakis
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2015 21:40

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: mantra » 12 paź 2016 08:00

Mi się podoba kamień np. piaskowiec, dodaje przytulności mieszkaniu ze względu na jego ciepłe barwy, ale z ego względu ze jest dosyć ciężki można go zastosować tylko na jedną ścianę w salonie, na pewno wyglądałby pięknie z kominkiem :)
mantra
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2016 07:56

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: PoldiGZ » 13 paź 2016 09:37

Nie do końca jestem przekonany do tego pomysłu . Dlaczego ? Nie wydaje mi się aby kamienne panele na ścianę dobrze wyglądały . Poza tym trzeba sobie zdawać sprawę że będą trudne do czyszczenia i konserwacji. A jak ktoś nie ma na to czasu to to na wszystkim zaraz osiądzie kurz i to wszystko zacznie wyglądać bardzo nieestetycznie . Dlatego wydaje mi się że takie rozwiązania na dłuższą metę nie są skuteczne i nie sprawdzają się w polskich mieszkaniach. Na pewno jest to jakaś odmiana ale trzeba bardzo mocno o to dbać i mieć czas aby na wszystkim zapanować
PoldiGZ
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2016 09:29

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: gama » 17 paź 2016 08:14

To może zamiast kamiennych panelu wykorzystać płytki, które imitują kamień? Oczywiście to pomysł na aranżację dla osoby, która lubi taki loftowy styl. Zresztą wiele z przykładów wykorzystujących ten pomysł to właśnie lofty ale czy nie wygląda to super?
Załączniki
salon.jpg
Salon w płytkach Moonrise
gama
 
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015 22:10

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: marcelinaX21 » 26 lip 2017 14:44

Kamienne panele są idealne w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Sama planuję wykorzystać ten pomysł przy remoncie. Pewnie na mniejszą skalę niż na stronach o aranżacji wnętrz http://www.wnetrzadlakazdego.com.pl/projekty/ ale mam nadzieję, że efekt będzie równie niesamowity. Zastanawiam się tylko czy zostawić czerwoną cegłę czy jednak pokryć ją jeszcze farbą, np. białą. Jakie rozwiązanie najczęściej spotykacie?
marcelinaX21
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2017 14:35

Re: Kamienne panele na ścianę

Postautor: pomalowana » 31 mar 2023 21:34

Ja polecam to miejsce https://domzcegly.pl/. Dużo ciekawych zdjęć. Dla mnie to była nieoceniona pomoc w trakcie remontu
pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu