Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym

Postautor: Bardulnyj » 04 sie 2017 14:26

Mam drobny dylemat, stąd moja prośba o pomoc u Was.
Klient przyszedł do nas z prośbą o zaproponowanie jemu fototapety do pokoju ich dzieci. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat około.
Tu póki co jest jasne natomiast pokój jest już urządzony dość...chaotycznie, kolorowo.
Kanapa dziewczynki jest pokryta kolorową tapicerką z taśmami magnetofonowymi natomiast kanapa syna jest z tapicerką, na której natomiast widnieją tablice rejestracyjne. Również w wielu kolorach.
Na podłodze jest szara wykładzina, meble - dąb średnio-brązowy, na drugiej ścianie będzie zwykła tapeta w kolorze delikatnym brązie z białymi napisami.
I tu pojawiły się schody ;) Co im zaproponować do takiego pokoju?
Dzieci ogólnie interesują się wszystkim i niczym, jak to dzieci ;)
Wstępnie propozycja padła na motyw rowerowy, coś na wzór takiej grafiki https://wallprint24.pl/produkt/fotolia/133298740/fototapeta/ jednak klienci są raczej za tradycyjnym, kolorowym zdjęciem.
I tu pytanie do Was. Czy taka fototapeta z kolorowym zdjęciem sprawdzi się w takim, dość różnorodnym pokoju?
Bardulnyj
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2017 14:14

Re: Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym

Postautor: starawarszawa » 26 lis 2018 10:56

A może coś w takim stylu https://artpasaz.pl/sklep/foto-tapeta-z-kolorowymi-piorkami/ ? Wydaje mi się, że skoro sam pokój jest już dość bardzo kolorowy i różnorodny to coś takiego z białym tłem i dodatkami na nim w takich różnych kolorach byłoby dobre.
starawarszawa
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2017 15:14


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu