Bateria do kuchni

Moderator: Paulina

Bateria do kuchni

Postautor: katarzynka86 » 22 kwie 2015 21:41

Zastanawiam się nad kupnem tej baterii http://efekciarnia.pl/baterie-kuchenne/654-nexe-yodo-3335-bateria-kuchenna-zlewozmywakowa.html. Jest jednak dość droga i nie wiem czy to na pewno dobry wybór. Kupował ktoś coś podobnego?
katarzynka86
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2015 09:15

Re: Bateria do kuchni

Postautor: Aska85 » 28 kwie 2015 11:28

Kupowałam bardzo podobną, a niemalże identyczną do mieszkania swojego (na szczęście) byłego już faceta. pamiętam, że całkiem dobrze się sprawowała. Włąsnie takie nowoczene, nietypowe krany dobrze się prazentują w nowych kuchniach. My urządzaliśmy kuchnię z projektantem, ale częśc rzeczy wybieralismy sami min kran. I on sam powiedział, ze to dobry wybór.
jeżeli pytasz jak się sprawdza, to obecnie za wiele powiedziec nie mogę, ale z tego co pamiętam, przez około 2 lata uzytkowania nic się jej nie stało. Na cenę tez nie ma co narzekać, sa droższe :)
Aska85
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2015 23:16

Re: Bateria do kuchni

Postautor: katarzynka86 » 04 maja 2015 14:17

Przekonałaś mnie i zamówiłam sobie te baterię. Już do mnie dotarła. Wygląda ładnie i mam nadzieję, ze będzie też dobrze się sprawować.
katarzynka86
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2015 09:15

Re: Bateria do kuchni

Postautor: lulka » 24 sie 2017 21:01

A co sądzicie o bateriach granitowych? Bardzo mi się podobają, ale nikt ze znajomych jeszcze takiej nie ma u siebie. W internecie przeważają dobre opinie, a ceny wbrew pozorom są nawet podobne. Jak jest z trwałością takiej baterii i pielęgnacją? Sprawdzi się lepiej od stalowej? Dajcie znać, jak jest u was ;)
lulka
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2017 20:26


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu