Dokąd wszystkim się tak śpieszy

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Dokąd wszystkim się tak śpieszy

Postautor: 22rabiwa » 28 paź 2017 17:46

Skończyłem technikum a dodatkowo, dostałem się na studia dopiero za drugim razem. Jestem więc dwa lata starszy od osób na roku. Słyszę takie pełne zatroskania głosy: \"o Boże straciłeś dwa lata\" A ja jakoś tego nie czuję, mi się wcale nigdzie nie śpieszy, wydaje mi się, że moje życie i tak nie ma sensu i nic mnie nie czeka. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie bardzo wierzę, że kiedykolwiek będę ją miał. Może nigdy nie założę rodziny. Więc do czego się tu śpieszyć. Ale dokąd tak śpieszą się inni?
22rabiwa
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2017 17:44

Re: Dokąd wszystkim się tak śpieszy

Postautor: gazela » 31 paź 2017 07:00

pewnie studiujesz dziennie? ja stracilam rok bo poszlam nie na ten kierunek co trzeba. aktualnie na roku mam też osoby po 50. i co mam im powiedziec ooo straciliscie 30 lat? każdy studiuje kiedy mu sie podoba ale na dziennych wlasnie tak jest... a co do dziewczyny to jeszcze masz czas. teraz wlasnie masz na to czas. :)
gazela
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2017 06:55


Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu