projektant wnętrz

Wszystko na temat wykonania prac wykończeniowych. Porady, opinie, ciekawostki.

Moderator: Paulina

projektant wnętrz

Postautor: słoneczko » 24 lut 2010 13:23

Moja siostra kupiła w warszawie mieszkanie, i zanim się wprowadzi trzeba je nieco odnowić. Chciała skorzystać z usług jakiegoś projektanta, żeby wnętrze nabrało niepowtarzalnego wyglądu. Może znacie jakieś dobre i w miarę tanie firmy, które zajmują się projektowaniem wnętrz??
Będę wdzięczna o wszelkie namiary;)
Aha przypominam, że mieszkanie jest w Warszawie
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: projektant wnętrz

Postautor: Formalistka » 24 lut 2010 14:08

N-design.pl to warszawskie biuro projektowe. Bardzo profesjonalne i jednocześnie nie najdroższe. Zajmują się projektem, wizualizacjami, doborem materiałów. I to jest najfajniejsze, że dobierają je pod kątem budżetu jaki może inwestor przeznaczyć. Mają też dużo zniżek. Nadzorują też wykonanie. Efekty są niesamowite, jeśli siostra chce naprawdę pomysłowego i niepowtarzalnego wnętrza, to niech uderza do nich.
Formalistka
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2010 14:06

Re: projektant wnętrz

Postautor: gutdesign » 07 mar 2010 13:29

Witam, chetnie podejmę się projektu, jestem z Warszawy :) W swoich projektach zwracam uwagę przede wszystkim na funkcjonalnośc, potrzeby i upodobania klienta, budowanie klimatu oraz harmonię całego wnętrza. Zapraszam serdecznie, konkurencyjne ceny! gutdesign@op.pl
gutdesign
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 sie 2009 21:39

Re: projektant wnętrz

Postautor: słoneczko » 09 kwie 2010 11:35

Dzięki za pomoc. Namiary na projektantów bardzo się przydały. Ale ostatecznie moja siostra zdecydowała się na firmę n-design. Na korzyść tej firmy przemówiły przede wszystkim ceny no i piękne projekty, które można zobaczyć w galeriach. Mnie też się bardzo podobają wnętrza zaprojektowane przez tą firmę. Siostra współpracuje z nimi od pewnego czasu i jest bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia projektantów.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59


Wróć do Wykonanie projektu - tematy ogólne

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu