Jak uporać się z kolekcją książek w salonie?

Moderator: Paulina

Jak uporać się z kolekcją książek w salonie?

Postautor: habrowa » 18 sty 2018 13:06

Mam całkiem sporo książek, których nie chcę się pozbywać, do wszystkich mam sentyment, ogólnie kocham książki. Będziemy zmieniać mieszkanie i w związku z tym część książek, które teraz trzymam w pudłach w końcu (mam nadzieję) otrzyma swoje zaszczytne miejsce na półce. Dylemat polega na tym, że nie wiem, czy zamontować w salonie półki, czy też postawić regały. Co będzie lepiej wyglądać? Nie mam zamysłu na robienie z tego jakiejś biblioteki, chciałabym, by książki były też poniekąd ozdobą, nadawały klimat. Nie chcę przesadzić. Jakieś pomysły na to jak to zrobić z głową?
Awatar użytkownika
habrowa
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2018 13:58

Re: Jak uporać się z kolekcją książek w salonie?

Postautor: Natka99 » 22 lut 2018 12:09

Wiesz co ja miałam podobny dylemat. Również nie chciałam robić w salonie typowej biblioteczki. Wystarczyło tylko trochę poszukać w sieci i udało się i to w ciekawy sposób wszyskie pomieścić. W jagodowymkocie znalazłam takie trochę nietypowe regały http://www.jagodowykot.pl/kategoria-produktu/wnetrza/meble/komody-regaly-polki/regaly/ ja wybrałąm te tipi. Kupiłam ich cztery w sumie. dwa stoją przy narożniku, a dwa przy komodzie. Pokój wygląda niecodziennie ale elegancko. Jednak przy książkach poustawiałam róznie nieduże ozdoby dla urozmaicenia.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu