Czego wam brakuje w domach?

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Re: Czego wam brakuje w domach?

Postautor: jamnik » 31 lip 2017 17:50

A można pisać czego mi brakuje, ale mogę to sobie uzupełnić? Bo ja ostatnio mam chętkę na markizy Fakro, o których myślę już od dwóch lat w każdy upalny dzień. Mało to romantyczne, wyłącznie praktyczny brak, natomiast jeśli mam odpowiedzieć na zadane pytanie to jest moja odpowiedź.
jamnik

Postautor: monina22 » 01 sie 2017 07:42

Mi to najbardziej psa brakuje :D
monina22

Postautor: lasekni » 07 sie 2017 09:22

Ignarek8 pisze:dopasowanego projektu do wielkości działki i usytuowania domu vs strony świata

Zgadzam się, ja zawsze miałam problem z suszarkami na ubrania, dalej niemige sie zdecydowac czy mniej miejsce mi zajmie ta klasyczna rozkladania na boki, czy te pionowe. Generalnie moim zdaniem każda suszarka na pranie powinna dać się maksymanie złożyć żeby też w szafie jak najmniej miejsca zajmowała.
https://www.taniomania.pl/t/suszarki-na-pranie
Wrzuciłam wam linka do przykładowych suszarek, przeglądałam internety i zastanawiam sie czy jednak tej pionowej nie wybrać.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2017 11:15 przez lasekni, łącznie zmieniany 1 raz
lasekni

Postautor: lilijka80 » 18 sie 2017 18:13

Na ten moment najbardziej brakuje mi ściany działowej między kuchnią a jadalnią. Trochę to uciążliwe. Ale przeglądałam ostatnio ofertę składanych ścian akustycznych swg 120, firma Sowan takie produkuje, więc pewnie niedługo uzupełnię ten brak :)
lilijka80

Postautor: SebeSebe » 12 kwie 2018 08:45

Mnie najbardziej kominka i werandy przed wejście. Uwielbia taki styl i zawsze jak widzę takie domki w amerykańskich serialach to marzę o takim własnym.
SebeSebe

Postautor: marcello » 12 kwie 2018 09:23

Dokładnie, mnie też brakuje kominka, może kiedyś w salonie pojawi się u mnie taki wymarzony :-)

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/
marcello

Poprzednia

Wróć do Hydepark