Styl Boho

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Styl Boho

Postautor: klarysa » 29 sie 2018 07:08

Witajcie,
Mam dylemat, jak i co z tym stylem boho. Co do niego pasuje, jakie kolory i wzory. Poradźcie coś.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Styl Boho

Postautor: Paulina » 16 sie 2019 16:42

Styl boho najłatwiej scharakteryzować jako rustykalny w romantycznym wydaniu. Charakterystyczne dla niego są też dodatki etno, vintage, koronki, naturalne surowce jak drewno, bawełna, juta. Paleta kolorystyczna to przede wszystkim barwy, które możemy znaleźć w naturze, raczej stonowane (beże, brązy, ecru), przykurzone (np. brudny róż), ale i intensywne, jak. np głęboka śliwka, czy burgund, raczej nie neonowe, jaskrawe.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Styl Boho

Postautor: klarysa » 21 sie 2019 11:06

Dzięki, szukałam właśnie inspiracji do mojego domu i przy okazji remontu instalacji chciałam zrobić coś w stylu boho. Czy mi się to uda? Zobaczymy :D
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Styl Boho

Postautor: jessie54 » 13 gru 2019 13:05

Styl Boho również mi się podoba. Specjalnie kupiłam odpowiednie łóżko i meble. Zastanawiam się w takim razie jaki karnisz powinnam wybrać. Który z nich w tym sklepie internetowym byście wybrali? [url]https://www.karnix.pl/[/url?
Awatar użytkownika
jessie54
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2019 13:00
Lokalizacja: Pułtusk


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu