Mała kuchnia

Moderator: Paulina

Re: Mała kuchnia

Postautor: klarysa » 21 gru 2018 12:02

Można zastosować tani sposób na miejsce robocze: ściany ochronić szklanym lacobelem, na którym można nadrukować dowolny wzór. Też mam bardzo małą kuchnię, dlatego zabudowałam ją po sufit, a lacobel z lasem zamontowała mi firma RK Glass z Dębicy. Bardzo solidnie to wszystko teraz wygląda. Mała kuchnia to nie problem.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Mała kuchnia

Postautor: fionka303 » 27 sty 2019 20:15

Tez mam niewielka kuchnie i kilka lat temu rzeczywiscie mielismy problem z doborem mebli. Pamietam jak sie umordowalismy w poszukiwaniach... Stwierdzilam ze tym razem na pewno nie dam sie w to wrobic zwlaszcza ze efektu to to nie mialo zadnego. Zamowilismy kuchnie na wymiar w salonach agata. W systemie modulowym tak zeby mozna bylo odpowiednio aranzowac szafki i je przesuwac w razie potrzeby. Projekt zrobili nam w cenie na miejscu
fionka303
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2017 13:27

Re: Mała kuchnia

Postautor: anana » 27 maja 2019 13:43

Do takich nietypowych kuchni najlepszym rozwiązaniem są meble robione na wymiar. W naszym przypadku tym problem zajęła się firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Zrobili pomiary a nawet podsunęli własne pomysły żeby kuchnia była jak najlepiej funkcjonalna. Szczerze im dziękuje.
anana
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2018 21:57

Re: Mała kuchnia

Postautor: Pokojowa12 » 27 maja 2019 22:17

W przypadku małej kuchni najlepiej zdecydować się na meble na wymiar. Nie wiem skąd jesteście ale jeśli z woj. mazowieckiego to polecam zgłosić się do firmy Wiór Płyt. Konkretnie są z Wyszkowa. Tworzą naprawdę solidne meble, dopasowane idealnie do danego wnętrza.
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Re: Mała kuchnia

Postautor: anana » 01 cze 2019 13:52

Do takich nietypowych kuchni najlepszym rozwiązaniem są meble robione na wymiar. W naszym przypadku tym problem zajęła się firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Zrobili pomiary a nawet podsunęli własne pomysły żeby kuchnia była jak najlepiej funkcjonalna. Szczerze im dziękuje.
anana
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2018 21:57

Re: Mała kuchnia

Postautor: modnestol » 10 lut 2020 11:38

Za urządzanie małej kuchni lepiej samemu się nie brać. W małej kuchni ważny jest każdy centymetr przestrzeni są jedna https://modnestol.pl/mala-kuchnia/rozwiązania które ułatwiają korzystanie z małej kuchni, Dodatkowo mała kuchnia powinna być dobrze doświetlona
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Mała kuchnia

Postautor: Natka99 » 13 lut 2020 15:03

Naszą pomagała mi urządzać koleżanka, która zajmuje sie tym na co dzień i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Wyszło super, a teraz podowiada mi jeszcze, gdzie i co warto kupować. Wczoraj wybierałyśmy częśc akcesoriów w superwnetrze.pl i tu mogę podpowiedzieć, że mają ogromne promocje między innymi na szklanki termiczne, które wiem, że sprawdzają sie świetne, bo w pracy mamy takie. Taki zestaw zawsze przyda się w każdej kuchni.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51

Re: Mała kuchnia

Postautor: Kasia5 » 14 mar 2020 14:32

Jeśli chodzi o meble do kuchni to bardzo duży wybór znajdziesz w https://www.edinos.pl/swiecie zakupiłam ostatnio stół do kuchni. Super jakość i profesjonalne wykonanie. Dodatkowo można otrzymać rabat.
Kasia5
 
Posty: 8
Rejestracja: 08 lis 2017 20:01

Re: Mała kuchnia

Postautor: modnestol » 30 lis 2021 13:12

Według mnie to do małej kuchni to tylko meble na wymiar. W tych małych kuchniach to jeszcze dochodzą do zaprojektowania wycięcia na rury gazowe i wodne. Podobnie jest z kontaktami. Trzeba pamiętać o tym że by kontakt nie wypadł na łączeniu szafek. Dodatkowo dochodzi sprawa docięcia blatów i ich łączenia. A tak w ogóle ja się pytam kto mi tą kuchnie złoży?Obrazek
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Mała kuchnia

Postautor: beataka » 12 lut 2022 14:48

Jak urządzić małą kuchnię, aby była przytulna, wygodna i praktyczna? Tutaj znajdziecie kilka sprawdzonych trików: http://blueblog.pl/wnetrza/jak-urzadzic-mala-kuchnie-praktyczne-triki-ktore-warto-wykorzystac/ .
beataka
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2013 14:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mała kuchnia

Postautor: fionka303 » 09 kwie 2022 20:47

Jeśli kuchnia jest maleńka to nie obejdzie się bez mebli na wymiar. Tylko w ten sposób da radę urządzić ją tak by była funkcjonalna. W Ikei mają ciekawe kolekcje mebli kuchennych. Siostra zamawiała u nich w ubiegłym roku. Montaż zlecała osobno Montierowi Mebli. Dzięki temu nie czekała dodatkowo na terminy u stolarza
fionka303
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2017 13:27

Re: Mała kuchnia

Postautor: Aza » 15 kwie 2022 11:31

W małej przestrzeni kuchennej nie obejdzie się ez wykonania mebli na wymiar. Tak jest praktyczniej i naprawdę można wykorzystać każdy cm wolnej przestrzeni i stworzyć coś funkcjonalnego. Oprócz mebli ważny jest sprzęt agd. Należy wybrać ten, który włączy w sobie wiele funkcjonalności jak i wymiarem dobrany pod naszą kuchnię. Spójrz sobie na ofertę agd w Solgaz tam znajdziesz piekarnik 3w1 łączący w sobie funkcje piekarnika, mikrofali jak i urządzenia gotującego na parze. Dodatkowo mają kuchenkę gazową typu "gaz pod szkłem" 2+1. Jeżeli ktoś gotuje w domu sporadycznie to jest idealna, a można zaoszczędzić na powierzchni blatu. Zatem mała kuchnia może też być piękna wystarcz, że się wszystko przemyśli i zaplanuje z głową.
Aza
 
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2015 20:40

Re: Mała kuchnia

Postautor: klarysa » 08 cze 2022 07:00

Hej :) Duża lustra zawsze powiększają optycznie przestrzeń. My na takie rozwiązanie zdecydowaliśmy się w przypadku jadalni, która jest bardzo mała. Myślę, w kuchni takie lustro na całą ścianę będzie wyglądało jeszcze lepiej :) Nasze jest od https://www.rkglass.pl/uslugi/lustra-na-wymiar/ i serdecznie polecamy tą firmę. Oprócz luster mają jeszcze inne piękne szklane dodatki i wykończenia :) Pozdrawiam :)
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: Mała kuchnia

Postautor: klarysa » 07 wrz 2022 13:24

Ja miałam ten sam problem i naszą kuchnię powiększyliśmy optycznie wieszając na jednej ścianie olbrzymie lustro. Super się to sprawdza. Dodatkowo postawiliśmy też na szklane blaty. Przez to wszystko kuchnia jest jasna, przejrzysta, czysta i optycznie większa. Wszystko zamawialiśmy od https://www.rkglass.pl/
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Poprzednia

Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu