Imprezy firmowe

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Imprezy firmowe

Postautor: baguette » 02 maja 2019 09:32

Szukam ciekawych pomysłów na imprezę firmową, chodzi mi o coś w stylu: https://www.5zywiolow.com/oferta/organizacja-imprez-firmowych/ - czy znacie firmy, które mają w ofercie coś nietypowego i oryginalnego? Podrzucajcie info w odpowiedziach :)
baguette
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 wrz 2017 16:32

Re: Imprezy firmowe

Postautor: Lenka888 » 24 cze 2019 17:40

Oj raczej nic Ci nie podpowiem w tym temacie ale jeśli spodobała Ci się ta oferta to po co szukać czegoś innego. Nam szefowa też zorganizowała niedawno taką integracyjną imprezę, żeby poznać się z ludźmi z innych oddziałów. Fajnie było i naprawdę miło spędziliśmy te kilka dni i jak teraz rozmawiamy to każdy najlepiej wspomina posiadówki w piwnicy pod złotą pipą, chyba dlatego, że mieli lubiane przez wielu z nas szachy alkoholowe,a tak w ogóle to bardzo fajna restauracja, ładnie urządzona no i dobre jedzonko.
Lenka888
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2016 08:02

Re: Imprezy firmowe

Postautor: lilijka80 » 25 wrz 2020 21:10

Ja moge polecić ze swojego doświadczenia Instalacje Art Bistro - moja kuzynka tam robiła chrzciny dla dziecka i wszystko wypadło fantastycznie ;)
lilijka80
 
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017 14:25


Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu