wanna prze z internet

Moderator: Paulina

wanna prze z internet

Postautor: Mimozza » 19 lis 2009 09:52

Chcialabym kupić wanne przez neta, ceny są jednak trochę atrakcyjniejsze nawet biorąc pod uwagę transport. Reflektowałabym na model z hydromasażem, bo widać sporo promocyjnych ofert, obawiam się tylko czy sie nie natnę. Czy ktoś dokonywał już takich zakupów, i jak wasze odczucia? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Mimozza
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 paź 2009 12:03

Re: wanna prze z internet

Postautor: Opasły i miętki » 20 lis 2009 11:55

Trend w zakupach przez internet jest taki, że najpierw oglądamy wszystko na żywo,a potem kupujemy przez neta bo przecięż taniej. Tak też uczyniłem, nawet kusiło mnie żeby kupić od razu w sklepie, jednak na szczęście się wstrzymałem. W necie było o 200 zł tańsza!!! Zakupu dokonałem w sklepie ewabymail.pl. Przyjechała zapakowana i ładnie zabezpieczona. Akrylowa Panda.
Awatar użytkownika
Opasły i miętki
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2009 11:50

Re: wanna prze z internet

Postautor: DJ Kurek » 02 gru 2009 12:20

Ostrożnie z kupowaniem wanny przez net, z nieznanych stron. Myśmy prawie wtopili. Szukaliśmy dość długo i znależliśmy bardzo atrakcyjną cenę. Na stronie wanny wyglądały świetnie, ale w rzeczywistości ... dramat. Akurat tak się zdarzyło że sklep ten miał siedzibę 50 km od miejsca gdzie mieszkamy. Na szczęście postanowiliśmy się przejechać i sprawdzić. Uciekaliśmy byle szybciej. Wanne koniec końców kupiliśmy w normalym sklepie, zaznaczę tylko że naprawde sporo rzeczy kupuję w necie i nie jestem nastawiony anty na sklepy internetowe.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
DJ Kurek
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2009 11:40

Re: wanna prze z internet

Postautor: panimaria » 26 mar 2016 15:26

Ja nie mam zastrzeżeń przed robieniem zakupów przez internet. Jest to coraz modniejsze, praktyczniejsze i wygodniejsze. Ostatnio kupowałam urządzenia sanitarne do swojej łazienki w sklepie internetowym http://viverto.pl i nic nie było uszkodzone przy dostawie i jeszcze taniej mnie to wyniosło niż w sklepie stacjonarnym :D
sferawnetrz.com.pl
panimaria
 
Posty: 37
Rejestracja: 13 cze 2014 13:30

Re: wanna prze z internet

Postautor: eni » 09 sie 2016 23:58

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego, aby kupić wannę przez Internet. Wręcz przeciwnie, uważam, że dzięki temu można sporo zaoszczędzić.
Jedynym warunkiem na udane zakupy jest zakup od renomowanego producenta. Moim faworytem zdecydowanie jest Silla, której wanny nie mają sobie równych. Właśnie planuję zakup wanny wolnostojącej od tego producenta.
eni
 
Posty: 11
Rejestracja: 29 paź 2014 13:25

Re: wanna prze z internet

Postautor: Architektka.krk. » 13 mar 2017 13:12

Trzeba poświęcić chwilę czasu i poszukać sprawdzonej firmy. W dzisiejszych czasach takie zakupy są już normalną rzeczą. Ja zamawiałam dla klientów robioną na wymiar wannę wolnostojącą w Luxum. Bardzo dobry kontakt mejlowy, miłą obsługa, można zamówić próbkę materiału kompozytowego, z którego wykonują wyroby sanitarne. Polecam !
Architektka.krk.
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2017 13:04

Re: wanna prze z internet

Postautor: jamnik » 18 cze 2017 19:32

Wanna to za duża rzecz by kupować ją przez internet. Takie jest moje zdanie. :) Natomiast jest jeszcze kwestia dostępności, bo mojej wanny Roca w normalnym sklepie nie było. Ale nie musiałam kupować przez neta, wystarczyło, że poprosiłam o sprowadzenie do sklepu. I zadziałało. Oglądnęłam produkt przez zakupem, a jak by mi się nie spodobał mogłam się wycofać. Koniec końców wzięłam. :)
jamnik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 mar 2016 20:45

Re: wanna prze z internet

Postautor: gocha31 » 01 maja 2021 20:04

My kupiliśmy po prostu polskąwannę Schedline w sklepie www.lazienka360.pl. Jest spoko, kwadratowa, wygodna, nie skrzypi, nie trzeszczy.
gocha31
 
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016 12:43

Re: wanna prze z internet

Postautor: Pokojowa12 » 28 sty 2022 14:23

Naprawdę fajne wanny wolnostojące mają w sklepie Świat Łazienek. Ja mam od nich wannę Galatea Smooth, to wanna z konglomeratu. Ma wymiary 160x75 cm, więc jest spora i każdy w niej się mieści bez problemu, nawet mąż ;) Kąpiele w niej są naprawdę wygodne, bez porównania do szybkiego prysznica.
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu