samodzielny design

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

samodzielny design

Postautor: lindada » 26 paź 2015 08:52

Co zrobić jeśli sami do końca nie wiemy jak zaprojektować nasze mieszkanie, a chcemy, żeby ono wyglądało wyjątkowo i niepowtarzalnie? Mnie pomogła książka, na która trafiłam w matrasie "Design. Historia projektowania". Można w niej znaleźć ciekawe porady i propozycje . Biorąc pod uwagę jak drogie są usługi projektantów wnętrz to książka za niewielkie pieniądze na prawdę się przydaje
lindada
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2015 08:41

Re: samodzielny design

Postautor: Paulina » 26 sty 2016 10:28

To dobry pomysł, własnej wiedzy nigdy nie za wiele, tylko trzeba właśnie czytać. W dzisiejszych czasach jest masa materiałów pozwalających dowiedzieć się czegoś nowego, jak chociażby wspomniane książki i Internet, trzeba tylko poszukać.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: samodzielny design

Postautor: klarysa » 04 gru 2020 10:38

Świetny pomysł. Jest także mnóstwo blogów wnętrzarskich z inspirującymi i wartościowymi artykułami. Ja projektując swoją kuchnię wiele cennych informacji pozyskałam na blogu https://www.rkglass.pl/. W swoich artykułach łączą śmiałe i nowoczesne podejście, a także podają rozwiązania dotycząca aranżowania trudnych miejsc w domy, takich jak kuchnia czy łazienka. Odpowiednie rozmieszczenie i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że nasze pomieszczenia są nie tylko piękne, ale co ważniejsze funkcjonalne. Zachęcam do poczytania! :)
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina

Re: samodzielny design

Postautor: pomalowana » 03 sty 2023 11:20

Można to oczywiście zrobić i to niedużym kosztem, polecam zdecydowanie płytki klinkierowe z King Klinker. Są różne kolekcje, ciekawe wzornictwo, kolorystyka. Można dopasować do różnych pomieszczeń
pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53

Re: samodzielny design

Postautor: Eizzy » 10 sty 2023 13:24

Ja też wykańczając i urządzając dom zdecydowałam się na samodzielny design wszystkiego. Np. wykańczając całe obejście domu zdecydowałam się zamontować automaty zmierzchowe https://www.fif.com.pl/pl/20-automaty-zmierzchowe które pozwolą doświetlić podjazdy i ścieżki wokół domu czy garażu, dzięki czemu poruszanie się wokół nieruchomości po zmroku będzie o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze :)
Praca to ciągła walka. Do obiadu - z głodem, po obiedzie - ze snem.
Awatar użytkownika
Eizzy
 
Posty: 97
Rejestracja: 03 sie 2012 11:55
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu