Lustra we wnętrzach

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Lustra we wnętrzach

Postautor: IlonaMarina » 16 lut 2010 15:57

Co myślicie o lustrach we wnętrzach, czy lustra są modne, jak można wykorzystać lustra do dekoracji wnętrza a nie koniecznie jako przedmiot do przeglądania się na co dzień.
Znalazłam ostatnio ciekawy sklep-galerię http://www.galerialuster.pl. Ma dużo bardzo dobrych opinii na http://www.opineo.pl . Zastanawiam się nad kilkoma wzorami luster, które tam widziałam, bo można te wzory zamówić na wymiar a wzorów jest bardzo dużo, że aż trudno wybrać. Chciałabym porównać z innymi podobnymi sklepami, ale nic porównywalnego nie znalazłam w internecie. Czy ktoś może kupował coś w tej Galerii Luster? Czy znacie jakieś inne strony gdzie można kupować ciekawe, designerskie lustra na zamówienie na wymiar?
IlonaMarina
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2010 15:53

Re: Lustra we wnętrzach

Postautor: bettyboop » 07 maja 2010 21:36

ostatnio lustra stają się coraz bardziej modne..ja lubię takie praktyczne dekoracje, także lustra jak najbardziej też mi się podobają, ciekawie wygląda parę małych lusterek powieszonych na jednej ścianie, dodatkowym plusem jest to, że lustra optycznie powiększają pomieszczenie, także jakby nie patrzeć, same plusy ;)
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Lustra we wnętrzach

Postautor: słoneczko » 26 maja 2010 13:20

racja lustra we wnętrzach stają się coraz bardziej popularne, nic dziwnego, bo nie tylko są bardzo fajnym dodatkiem, mogą zmienić wygląd całego naszego mieszkania, ale też optycznie pomieszczają pomieszczenia.
i dlatego myślę, że zamontowanie luster w mieszkaniu bardzo dobrze sprawdza się szczególnie w przypadku małych mieszkań;)
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu