Czego unikać?

Moderator: Paulina

Czego unikać?

Postautor: serwetka » 15 lut 2010 14:47

Jest wiele błędów popełnianych i powtarzanych przy urządzaniu i wykańczaniu kuchni. Najczęściej popełniane błędy to umieszczanie kuchenki blisko zlewu (a należy je oddzielić blatem, albo dawanie zlewu z dala od zmywarki... Warto także unikać takich rozwiązań jak [treści reklamowe usunięto]w tej kuchni kiedy kuchenka ustawiona jest tak blisko ściany. Trudno gotować w takim ułożeniu na więcej niż 2 palnikach, nie mówiąc już o wyglądzie ścianie po kilku miesiącach gotowania (u zwolenników kuchni tłustej - znacznie krócej niż kilka miesięcy)
serwetka
 
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2009 15:47

Re: Czego unikać?

Postautor: słoneczko » 01 kwie 2010 10:32

Mnóstwo osób popełnia błędy jak na własną rękę urządzają pomieszczenia. Dlatego jestem zdania, że jak już przyjdzie do tego, żeby wyremontować mieszkanie dobrze jest w tym celu zatrudnić dobrego projektanta wnętrz. W końcu co fachowiec to fachowiec i dzięki temu możemy uniknąć tego typu błędów.
Czytałam gdzieś, że bardzo dobrą firmą zajmującą się projektami jest firma n-design, działająca na teranie Warszawy i Krakowa. Bardzo mi się podobają ich projekty i jeśli kiedyś będę potrzebować fachowca prawdopodobnie zatrudnię tą właśnie firmę.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Czego unikać?

Postautor: karolek » 29 kwie 2010 11:00

No coś w tym jest. Pamiętam dokładnie jak urządzałam kuchnię po raz pierwszy- masakra. Niestety czasami człowiek musi się uczyć na własnych błędach:( Teraz na pewno wynejełabym jakiegoś profesjonalistę, który posłużyłby mi dobrą radą. Na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać
karolek
 
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwie 2010 08:21

Re: Czego unikać?

Postautor: bettyboop » 23 wrz 2010 19:36

może i racja, że najprościej byłoby wynająć projektanta wnętrz..szczerze to chętnie bym zobaczyła co wymyśliłby w mojej małej kuchni, bo już dużo osób kombinowało co z nią zrobić i nikt złotego środka nie znalazł..po prostu zawsze będzie ona urządzona z małymi błędami, ponieważ inaczej nic by się tam nie zmieściło..no chyba, że zostawiłabym tam tylko kuchenkę i lodówkę
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26

Re: Czego unikać?

Postautor: majka_87 » 29 wrz 2010 20:05

Warto wcześniej zdawać sobie sprawę z tego, które z błędów popełniane są najczęściej. Ot, choćby śledzić fora i sprawdzać, z jakimi problemami ludzie borykają się najczęściej ;) Ewentualnie po prostu poobserwować rozwiązania zastosowane przez znajomych. A błędów może być sporo i często niedoceniany dziedzin, których mogą dotykać. Choćby źle dobrany kolor, źle rozmieszczone światło. Ignorujemy również konieczność samodzielnego pomiaru pomieszczeń.

O najczęściej popełnianych błędach i o tym, jak ich unikać, można przeczytać w artykule http://www.koloriwnetrze.pl/artykuly/ac ... padek.html. Naprawdę ciekawy tekst wzbogacony o wiele komentarzy profesjonalnych architektów! Warto zapoznać się z nim zanim zaczniemy budować, remontować czy urządzać dom ;)

Pozdrawiam :)

Ekspert serwisu: www.koloriwnetrze.pl
majka_87
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2010 15:11


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu