Beton w domu

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Beton w domu

Postautor: Antyrama » 11 lis 2009 10:26

Coraz wiecej magazynów wnętrzarskich pokazuje wnętrza gdzie w różnych pomieszczeniach (głównie łazienka lub salon), całe ściany lub ich fragmenty są pokryte betonem. Co o tym sądzicie? Czy ktokolwiek odważył się na takie rozwiązanie. Dołączam przykład.
Załączniki
beton na ścianie.jpg
Antyrama
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2009 10:21

Betonowi mówimy nie

Postautor: RysioL » 16 lis 2009 09:23

Zasadniczo to może i ciekawie wygląda, ale nigdy nie zdecydowałbym się na beton u siebie w mieszkaniu, może to i nowoczesne ale strasznie zimne i bezosobowe, hm może jeszcze ewenturalnie jakiś fragmencik w łazience, ale w salonie to już na pewno nigdy
Awatar użytkownika
RysioL
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2009 11:32

Re: Beton w domu

Postautor: TurboDymo » 01 gru 2009 14:05

Jak dla mnie to nawet i ciekawe, ale oczywiście tylko punktowo na jednej ścianie, czy też w jakimś zakątku. Dodaje to nieco chrowawej surowości i trzeba dodać do tego coś ożywczego, akurat na zdjęciu to jest ta makatka:) (nie wiem jak to nazwać) nad łóżkiem i ta bardzo ciekawa lapka w rogu. Jak dla mnie ta sypialneka jest bomba i wcale nie zimna choć w te ściany w betonie

pozdraiam
Załączniki
beton 1.jpg
Awatar użytkownika
TurboDymo
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2009 01:42

Re: Beton w domu

Postautor: cindrella » 10 gru 2009 15:30

Beton w łazience czy w sypialni też wydawał mi się nie do pomyślenia, teraz zaczynam jednak trochę mięknąć, choć rzeczywiście, siermiężna prostota betonu nie każdemu leży. Ale projekty, które znalazłam są dość ciekawe
Załączniki
B 1.png
B2.png
Awatar użytkownika
cindrella
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 lis 2009 15:13

Re: Beton w domu

Postautor: HeniekR. » 17 gru 2009 12:40

A jakie macie pomysły na betonową posadzkę widziałem takie zdjęcie kiedyś i rozważam teraz takie rozwiązanie
Awatar użytkownika
HeniekR.
 
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2009 19:57


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu