Jakiś ciekawy sposób na udekorowanie okien

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Jakiś ciekawy sposób na udekorowanie okien

Postautor: xavier » 16 lis 2009 11:45

Mam drewniane ona i kłopot co z nimi zrobić, że ładnie ozdobić. Myślałem o czymś pośrednim pomiędzy firanką a zasłoną. Niestety takie rozwiązanie nie zapewni mi zasłonięcia okna. Rolety słabo mnie pociągają tak więc myślę o żaluzjach, albo drewanianych, ale wtedy nie wiem za bardzo w jakim kolorze albo metalowych. Chciałbym żeby wnętrze miało raczej nowoczesny charakter.
xavier
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2009 11:42

Re: Jakiś ciekawy sposób na udekorowanie okien

Postautor: romeczek » 20 lis 2009 10:06

obiście mieszkam w lesie i nie zamierzam niczym zasłaniać sobie widoku na otaczający świat który jest bardzo piękny, stoczyłem nawet o to prawdziwą batalię z żoną która upierała sie na firanki. Powoli słaniam się jednak do rzymskiej rolety, w jakieś intensywnej barwie, która będzie stanowiła świetne dopełnienie dla pastlowych barw. Z życia jednak wiem, że owe rolety będą przez cały dzień odłonięte i ewentualnie w nocy ktoś je zaciągnie. Cóż zasunięte rolety też są jakimś tam urozmaiceniem.
romeczek
 
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2009 09:24

Re: Jakiś ciekawy sposób na udekorowanie okien

Postautor: TurboDymo » 01 gru 2009 14:16

Oto garść inspiracji, może cosik sie spodoba:)
Załączniki
Okno 1.jpg
Okna2.png
Okna3.jpg
Awatar użytkownika
TurboDymo
 
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2009 01:42


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu