Sprawdzone rzeczy w IKEA

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Sprawdzone rzeczy w IKEA

Postautor: Irydion » 02 gru 2009 09:19

Witam serdecznie byłam na otwariu IKEA w Łodzi i sporo rzeczy mi sie podobało, ale z tego co wiem to różnie bywa z jakością. zależałoby mi na waszych opiniach, co sie wam sprawdziło, jakie pewniaki sprzedają. Wiem że wiekszość usterek wychodzi w praniu toteż pytam forumowiczów. I jeszcze jedno, czy te łóżka naprawde są takie złe???
Awatar użytkownika
Irydion
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2009 14:00

Re: Sprawdzone rzeczy w IKEA

Postautor: HeniekR. » 03 gru 2009 04:32

Mamy już od kilku lat stół rozkładany z Ikei, świetnie się trzyma. Oprócz tego lampy halogenowe, takie rozciągane na linkach, bardzo fajne. Lampę stojącą, regały do łazienki oraz całą masę dekoracyjnych drobiazgów. Z jakością bywa u nich różnie, składanie mebli to zwykle droga przez mękę ( nie zawsze jasne instrukcje, brak elementów), ale można znaleźć tam naprawdę niezłe rzeczy.
Awatar użytkownika
HeniekR.
 
Posty: 9
Rejestracja: 23 lis 2009 19:57

Re: Sprawdzone rzeczy w IKEA

Postautor: sewanna » 15 gru 2009 14:19

Mamy prawie cały dom zapełiony produktami z IKEA. Postawiliśmy na proste i niedrogie meble. Od początku wiedzieliśmy czego możemy oczekiwać. Mamy kilka szaf PAX w różnych konfiguracjach i sprawują się nieźle. Poza tym łóżko MALM, dużo komód tej samej maści. Mam też poduchy, pościele i kołdry. Póki co jest OK. Po prostu należy unikać najtańszych rzeczy i dostosować oczekiwania do ceny która się płaci.
sewanna
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2009 09:23


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu