Panele podłoga kuchnia

Moderator: Paulina

Panele podłoga kuchnia

Postautor: filutek » 02 gru 2009 11:31

Mam powierzchnię dzienną 28 m razem z aneksem kuchennym. Zobaczyłem ostatnio ciemną podłogę do ciemnych mebli kuchennych i może by tak... położyć panele ciemne na całej tej powierzchni? Są tam dwa okna w tym jedno duże balkonowe, myślę, że nie będzie za ciemno. Ściany raczej jasne. Czy to powiększy optycznie pomieszczenie? Z drugiej strony: panele w kuchni... tyle już opinii słyszałem, że się ścierają, trudne w myciu z drugiej strony ciepłe i ładnie wyglądają. Więc...? A może jakieś firmy wymyśliły lepsze panele na kuchenną podłogę? Na drewno niestety nie stać
Napiszcie jak to u Was i jakie doświadczenia.
Awatar użytkownika
filutek
 
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2009 07:40

Re: Panele podłoga kuchnia

Postautor: waldemarP » 03 gru 2009 04:56

Mamy panele w całym mieszkaniu (oprócz łazieni ), również w kuchni od ponad 10 lat. Jedyne uszkodzenia jakie mam, to te, które zrobił fachowiec wstawiajacy okna. Nic się nie wyciera (ale jak pamiętam były wyższej kl ścieralności,do pom. użyt. publ.), nie pęcznieje, a co raz, coś się wylewa, a to z kwiatka, a to z psiej miski ogólnie niespecjalnie zmieniły wygląd przez ten czas.
Przeżyły małe dzieci i np. jeżdżenie samochodzikiem, rowerkiem, teraz od 5 lat znoszą dużego psa i piach/ziemię, które wnosi.
To prawda, że jest charakterystyczny odgłos przy chodzeniu, zwłaszcza psie pazurki w nocy ,ale coś za coś. Można to teraz podobno wygłuszyć
Uważam, że niewiele podłóg zniosłoby takie użytkowanie pozostając w naprawdę dobrym stanie.Drewniane podłogi musiałbym już ze dwa razy cyklinować.
waldemarP
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2009 04:52

Re: Panele podłoga kuchnia

Postautor: Opasły i miętki » 11 gru 2009 15:21

Ja mam panele QuickStep w całym mieszkaniu, w tym w kuchni. W poprzednim mieszkaniu miałem tak samo. Nigdy nic złego się z nimi nie działo. Polecam!
Awatar użytkownika
Opasły i miętki
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2009 11:50


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu