Wybór kabiny z hydromasażem

Moderator: Paulina

Wybór kabiny z hydromasażem

Postautor: Jan Kowalski » 19 lis 2009 14:10

Witam serdedznie. Planuje kupić do lazienki taka wlasnie kabine, czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia w uzytkowaniu podobnej? jak skomplikowany jest montaz i jak wkomponowuje sie całosc lazienki?
Awatar użytkownika
Jan Kowalski
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2009 14:08

Re: Wybór kabiny z hydromasażem

Postautor: Ciociosan » 23 lis 2009 14:21

Osobiście kupiłem kabinę z hydromasażem i sauną MILANOSTYLE (AURATUM). Zpłaciłem ponad 10 tys. ale nie miałem złudzeń, że mogę dać mniej za dobry sprzęt łączący w sobie saunę i hydromasaż. Kabina jest cała zabudowana szkłem i nie ma większych kłopotów utrzymaniem w jej czystości. Montaż trwał doscyc długo (ok. 6 godzin), ale wszystko idealnie do siebie pasowało. Wszystko działa bez zarzutu i mogę ją smiało polecać innym
Załączniki
AURATUM 750.jpg
Awatar użytkownika
Ciociosan
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2009 09:19

Re: Wybór kabiny z hydromasażem

Postautor: Bin Laden » 02 gru 2009 21:07

Oto cudowny chiński wyrób za 4 tysiączki. kupiona na allegro, wykazałem się żyłką hazardzisty tudzież ryzykanta, ale jak dotąd wydaje mi się, że obstawiłem dobrego konia :D . Full wypas - sauna i hydromasaż. Szyby szklane, zabezpieczone przed zaciekami. Może jedynie trochę źle wyprofilowany brodzik, ale za tę cenę przecież nie można oczekiwać cudów solidności. Po dodatkowym uszczelnieniu działa bez zarzutu. Nie ma żadnych połączeń ani profili. Działa od półtora roku. Każdemu kto powie źle na chińczyka zarzucę kłamstwo. Po prostu trzeba wybrać chinola za odpowiednią cenę. powyzej pewnego pułapu nawet ich wyroby są niezłe ;)
Załączniki
kabina Chińczyk.jpg
kabina Chińczyk.jpg (14.97 KiB) Przeglądany 2165 razy
Awatar użytkownika
Bin Laden
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2009 10:01


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu