praktycznie i funkcjonalnie- IKEA

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

praktycznie i funkcjonalnie- IKEA

Postautor: Gawsonek » 31 mar 2010 08:09

Witam wszystkich. Czy wy również uwielbiacie sklep IKEA. Przyznam, że to mój partner (a w zasadzie mojego mieszkania) już od lat. Najpierw urządziłam sobie z nią salon z kuchnią- z czego jestem bardzo zadowolona a niedawno zaprojektowałam sobie nową piękną sypialnie - aż sama jestem zaskoczona jak fajnie mi to wyszło. Jestem osobą, dla której najważniejsze w meblach to ich funkcjonalność i praktyczność i stwierdzam że IKEA to jedyny na rynku w Polsce taki sklep który cechuje się takim podejściem w projektowaniu swoich produktów. Wszystkie patenty na "nie trzaskanie szafek", łagodne zamykanie się szuflad, czy możliwość wymiany frontów, bez ruszania korpusów szafek- jak dla mnie - bomba!
Inna wartość jaką wyznaje IKEA to estetyka i styl (elastyczny dla różnych gustów i guścików) - jestem estetką i mam swój własny styl stąd żaden inny sklep jak tylko IKEA. No i cała masa akcesoriów i dodatków które po prostu uwielbiam tam kupować:)
No i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc doradców - przynajmniej w IKEA Janki i Targówek- bo tam bywam najczęściej:)
Gawsonek
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010 15:07

Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu