pralka w kuchni?

Moderator: Paulina

pralka w kuchni?

Postautor: marynioja1 » 06 wrz 2015 09:20

Mamy bardzo małą łazienkę i jest problem z pralką. Na stronie electro.pl wypatrzyliśmy pralkę boscha, żona twierdzi że to jedna z lepszych firm. Ale do łazienki nie wejdzie. Może z biedą zmieści się w kuchni. A może przerobić przedpokój , tylko co w tedy z odpływem ? Co radzicie?
marynioja1
 
Posty: 25
Rejestracja: 16 sie 2015 07:34

Re: pralka w kuchni?

Postautor: kamyczek » 29 wrz 2015 10:40

Pralka może być bez problemu umieszczona w kuchni. Wielu producentów oferuje pralki do zabudowy pakowane od frontu, mieszczące się klasycznej szafce 60-tce.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32

Re: pralka w kuchni?

Postautor: shore » 28 paź 2015 14:27

posiadam pralke w kuchni ze wzgledu na mala lazienke. Kupowałem bosh teraz chyba sa promocje na nie, na avans.pl jestem z niej zadowolony, tzn ja jak ja ale zonka
shore
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2015 12:55

Re: pralka w kuchni?

Postautor: mamowo » 17 lis 2015 18:46

my mamy Ale zabudowaną. Nie lubię pralek w kuchni ale nasza łazienka jest tak mała, niemal mikorskopijna, więc nie ma szans wstawić tam pralki;(
mamowo
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2015 18:39

Re: pralka w kuchni?

Postautor: mazur » 18 sty 2016 06:28

My równiez jesteśmy posiadaczami mini łazienki oraz zdecydowaliśmy sie na to rozwiązanie. W łazience zmieściła się jedynie niewielka pralka wirnikowa a automat mamy w kuchni. Nie wyglada to wcale źle bo jest to pralka do zabudowy tak wiec nikt nawet nie orientuje się ,że taki sprzęt w kuchni stoi. Mamy dokładnie ten model pralki Candy, zobaczcie sobie jak wygląda:
Obrazek
Z marki również jestem zadowolona.Pralka jest energooszczędna, ma wiele programów oraz nie jest głośna. Podoba mi się również to,że z przodu panelu ma dobrze opisane programy. Nie są to jedynie cyfry jak w mojej poprzedniej pralce tak wiec wszystko jest czytelne oraz wiem jakiego programu akurat użyć.
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: pralka w kuchni?

Postautor: Agnieszka31 » 18 sty 2016 08:15

jesli nie ma wystarczającej ilości miejsca w łazience, to czemu nie ;)
Awatar użytkownika
Agnieszka31
 
Posty: 20
Rejestracja: 23 wrz 2014 08:54

Re: pralka w kuchni?

Postautor: karoleq » 26 sty 2016 10:43

Tak się utarło, że pralka powinna być w łazience, no ale co poradzić, jeśli nie ma na nią miejsca, co jak widać - zdarza się często. Ja akurat mam to szczęście, że pralka mieści mi się w łazience bez problemu, natomiast gdyby tak nie było, to na pewno zdecydowałbym się na instalację jej w kuchni. W końcu całkiem bez pralki ciężko żyć, chociaż da się - od czego są pralnie ;)
karoleq
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2016 10:05

Re: pralka w kuchni?

Postautor: bierk » 29 sie 2016 12:39

U nas pralka również stoi w kuchni. Przy ustawieniu nie obchodziło mnie to o czym mówią inni. Liczyło sie dla mnie to,że w lazience jest o wiele więcej miejsca Aktualnie przymierzamy się do zmiany pralki bo stara pralka już się zbyt często psuje, poza tym jest to duzy model a teraz chcielibyśmy kupic jakiegoś slima, ktorego spokojnie można byłoby ukryc za drzwiczkami mebli kuchennych . Tak aby nikt tej pralki w kuchni oglądać nie musiał ( będziemy niedługo kupowali nową zabudowe kuchenną tak wiec wszystko będzie mozna dostosować).
Oglądamy sobie powoli pralki w sklepach i najbardziej spodobały mi się pralki Candy z funkcją smart. Jak na razie widziałem tą pralkę jedynie na reklamie bo dopiero mają co wchodzić do sklepów. Pralka ma mieć sterowanie telefonem ( będzie mozna dorwać się do wszystkich funkcji w pralce za pomocą smartfona z androidem, ściągnąć nowe programy itp. )
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2016 13:49 przez bierk, łącznie zmieniany 1 raz
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: pralka w kuchni?

Postautor: gama » 30 sie 2016 08:02

A co mówią inni? Mnie jeszcze nikt nie skrytykował tylko z zdziwieniem, że fajne rozwiązanie.
gama
 
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2015 22:10

Re: pralka w kuchni?

Postautor: beataka » 20 wrz 2016 19:02

Dla mnie byłaby to ostateczność, na szczęście posiadamy sporą łazienkę.
beataka
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 sty 2013 14:51
Lokalizacja: Gdańsk


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu