Problemy mieszkaniowe

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Problemy mieszkaniowe

Postautor: justynka9 » 21 cze 2016 22:06

Witajcie, zaglądam do was od jakiegoś czasu, dzisiaj postanowiłam podzielić się swoim problemem i poszukać u was pomocy.
Wynajmuje małą kawalerkę, stworzoną z podziału dużego mieszkania w starej kamienicy na 4 kawalerki. Sama ją sobie odmalowałam, upiększyłam, może później dodam zdjęcia i się pochwalę ;) ale nie w tym problem teraz. Sprawa może trochę groteskowa, ale miałam problem z kradzieżą prądu. Wodę ogrzewam bolerem elektrycznym który znajduje się w sąsiednim mieszkaniu. Podobno był zamurowany i nie było do niego dojscia, jednak jakiś czas temu zaczął przeciekać i zalał mi ścianę oraz szafę zniczył ubrania, a na dodatek okazało się, że ktoś przy nim majstrował i podłączał sobie do niego własne sprzęty (więc do kosztów ogrzewania wody dochodziło mi zużycie sąsiadów). Teraz to się wydało, zostało naprawione, wszystko fajnie tylko pieniędzy nie odzyskałam. Czy mogę liczyć na zwrot tej kwoty, jak ją udowodnić. Czy mogę dociekać także odszkodowania za zalaną scianę i szkody materialne spowodawane przez nich? Rozmawiałam już o tym z moją koleżanką zajmującą się sprawami prawniczymi. Czy powinnam sięgnąc fachowej porady? Mieliście może podobny problem. Czekam na wasze podpowiedzi i pomysły. Dzieki :)
justynka9
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2016 21:49

Re: Problemy mieszkaniowe

Postautor: zeta » 28 cze 2016 21:40

Rozbudowana historia ;)
zeta
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2016 17:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu