Proszę o pomoc

Moderator: Paulina

Proszę o pomoc

Postautor: grossiwy » 25 kwie 2015 17:35

Chciałbym poprosić o pomoc w aranżacji salonu. Wielokrotnie siadałem i starałem się opracować projekt mojego nieustawnego salonu, jak widać skończyło się na niczym. Podniosłem do góry ręce i poddałem się. Przyznam się, że nie wiem jak go zaaranżować, aby miał on swój styl i jakąś elegancję. Wierzcie mi, że nic nie wymyślę więc proszę o pomoc jeśli oczywiście będziecie chcieli mi pomóc.
grossiwy
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2015 17:26

Re: Proszę o pomoc

Postautor: MaciejKrzy » 06 maja 2015 08:36

Do salonu pasują jasne kolory, polecałbym szarości lub beże
MaciejKrzy
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2015 15:00

Re: Proszę o pomoc

Postautor: Paulina » 01 cze 2015 13:54

Hmm, może napisz coś więcej... Jakie wymiary ma pomieszczenie, co miałoby się tam znajdować lub jakie funkcje miałoby pełnić?

Polecałabym jasną, stonowaną kolorystykę, unikanie sztucznych materiałów takich, jak plastik. Naturalna drewniana podłoga, klasyczne meble, które można połączyć z jakimś leciwym odrestaurowanym antykiem, który nada charakteru wnętrzu. Do tego stylowe lampy, dające miłe dla oka światło, no i oczywiście - naturalne kwiaty.

Garść inspiracji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej na naszym profilu na fb: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.425775637442843.93923.420932854593788&type=3
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Proszę o pomoc

Postautor: kociaczek » 13 lip 2015 14:16

Wszystko zależy od tego w jakim stylu chcesz mieć pokój. Osobiście uważam że kolor powinien być zależny od wielkości pokoju. Jeżeli jest większy to można poszaleć z kolorami chłodnymi. Jeżeli jest troszkę mniejszy to raczej powinny być kolory jasne.
Myślę, że jest to ciekawa propozycja:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia pochodzą ze strony: http://innetapety.pl/elegance-rhinoceros.
Myślę że dobrą tapetą można zrobić ciekawą i dobrą imitacje kamienia kominka czy innych tego typu rzeczy. Tak naprawdę wystarczy tylko jedna ściana w tapecie i będzie pięknie. Jeszcze do tego jakieś fajne meble i będzie pięknie.
kociaczek
 
Posty: 16
Rejestracja: 25 cze 2015 11:14

Re: Proszę o pomoc

Postautor: Angelika1978 » 13 lip 2015 14:50

Radę widzę tylko jedną - tak jak i w moim przypadku, polecam skorzystać z usług firmy, która fachowo zajmuje się aranżacją wnętrz. Wiadomo, że głowy ich pracowników wprost wypełnione są ciekawymi i praktycznymi pomysłami a my, choćbyśmy chcieli, nie damy rady sami stworzyć takich wnętrz jak w katalogach. Ze swojej strony mogę polecić firme Project Art z warszawy: project-art.pl ale zależy skąd Pan jest?
Angelika1978
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2015 14:36

Re: Proszę o pomoc

Postautor: barney » 10 mar 2017 10:38

Bardzo fajnym rozwiązaniem są też cegły w salonie, bez różnicy czy w swoim naturalnym kolorze czy np. białe :)
barney
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2015 15:21


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu