Proszę o radę

Moderator: Paulina

Proszę o radę

Postautor: jola030784 » 04 lip 2011 12:22

Witam, jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Zaczynamy z mężem remont naszego nieszczęsnego przedpokoju. Prosiłabym o rady związane z kolorystyką ścian, szafy oraz drzwi wejściowych. Nową szafę komandor będziemy składać takiej samej wielkości z tym, że środkowe drzwi szafy chciałabm z lustrem, aby powiększyć pomieszczenie. Niestety kafelki muszą zostać takie jak na zdjęciu. Chciałabym,aby przedpokój komponował się z salonem, dlatego też myślałam, aby jedną ściankę w przedpokoju pomalować popielem, resztę zaś wrzosem. Salon tak jak na zdjęciach jest pomalowowany w popiel, druga ściana krem. Lecz za bardzo niewiem czy będzie pasować do kafelek. Poza tym niewiem jaki kolor drzwi wejściowych zamówić oraz jaki kolor szafy. Tam gdzie na zdjęciu widoczna jest drabina chciałabym zrobić biblioteczkę (ściankę z pułeczkami podświetlanymi z regipsów) , ale niewiem czy regips wytrzyma ciężar mojej kolekcji książek. Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
Załączniki
DSCF5727.JPG
DSCF5728.JPG
DSCF5730.JPG
DSCF5731.JPG
DSCF5732.JPG
jola030784
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2011 21:45

Re: Proszę o radę

Postautor: Impresje24_pl » 08 sie 2011 23:32

Te kafelki bardzo mi nie pasuja. Pomysł spoko, tylko właśnie te kafelki wszysstko psują. Sama nie wiem,czy to będzie w jakikolwiek sposób pasowało.
www.impresje24.pl
Impresje24_pl
 
Posty: 32
Rejestracja: 08 cze 2011 15:21


Wróć do Hall

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu